125 cc - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

111

Jindrich Hrabica

Czechy

Kawasaki

6

1:48.801

4

2

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

7

1:50.301

+1.500

3

3

52

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

7

1:51.939

+3.138

5

4

166

Peter Svanda

Czechy

Yamaha

7

1:53.439

+4.638

6

5

10

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

6

1:55.287

+6.486

4

6

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

7

1:55.860

+7.059

5

7

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

6

1:56.596

+7.795

2

8

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

6

1:56.782

+7.981

2

9

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

6

1:56.857

+8.056

6

10

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

5

1:57.253

+8.452

2

11

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

1:57.503

+8.702

5

12

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

7

1:57.524

+8.723

5

13

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

7

1:57.639

+8.838

4

14

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

1:58.078

+9.277

3

15

80

Ulastik Malat

Czechy

Zilax

7

1:59.253

+10.452

2

16

76

Mateusz Bembenik

CAMK Człuchów

KTM

6

1:59.381

+10.580

3

17

114

Jiri Mach

Czechy

KTM

7

1:59.666

+10.865

4

18

87

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

1:59.937

+11.136

4

19

82

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

6

1:59.963

+11.162

4

20

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

6

2:00.170

+11.369

2

21

36

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:00.286

+11.485

3

22

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:00.753

+11.952

4

23

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

7

2:00.943

+12.142

4

24

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

5

2:01.066

+12.265

2

25

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

4

2:01.118

+12.317

4

26

5

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:01.130

+12.329

2

27

116

Jiri Chuchik

Czechy

Suzuki

7

2:01.220

+12.419

2

28

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

6

2:01.452

+12.651

3

29

83

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

7

2:01.780

+12.979

6

30

40

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

Kawasaki

7

2:03.276

+14.475

6

31

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

6

2:04.104

+15.303

4

32

81

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

6

2:04.284

+15.483

3

33

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:04.301

+15.500

2

34

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:04.773

+15.972

5

35

59

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:05.255

+16.454

2

36

94

Arkadiusz Zielezny

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:05.393

+16.592

4

37

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:05.420

+16.619

3

38

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:06.019

+17.218

2

39

95

Dawid Drzęźla

UKS Wiraż Cieszyn

Suzuki

6

2:06.428

+17.627

4

40

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:06.435

+17.634

2

41

93

Boguslaw Zielezny

UKS Wiraż Cieszyn

Honda

6

2:06.654

+17.853

4

42

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

6

2:07.369

+18.568

2

43

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

4

2:07.726

+18.925

2

44

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:08.057

+19.256

3

45

85

Piotr Masłoń

GKM Mysłowice

Kawasaki

6

2:08.757

+19.956

3

46

50

Łukasz Grabarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

6

2:09.580

+20.779

5

47

97

Michał Zatoka

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

7

2:10.280

+21.479

3

48

62

Łukasz Grzebyta

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

5

2:10.808

+22.007

3

49

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

7

2:10.843

+22.042

2

50

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

6

2:11.391

+22.590

5

51

99

Damian Rykowski

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

4

2:11.463

+22.662

3

52

20

Łukasz Urbańczyk

A. Głogów

Kawasaki

5

2:11.594

+22.793

4

53

79

Stanislaw Prochazka

Czechy

Honda

4

2:15.845

+27.044

4

54

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

5

2:17.026

+28.225

5

55

101

Andrzej Mancin

BKM Bielsko Biała

Yamaha

6

2:17.028

+28.227

4

56

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:19.471

+30.670

5

57

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:23.649

+34.848

3

58

104

Marcin Mazurkiewicz

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:24.833

+36.032

6

59

96

Marcin Kryński

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:25.895

+37.094

3

60

104

Sławomir Śron

6

2:30.525

+41.724

3

61

86

Marcin Banot

UKS Wiraż Cieszyn

Honda

5

2:30.989

+42.188

2

62

102

Adam Skrobański

5

2:35.069

+46.268

2

63

98

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

+-1:48.801