125 cc - Wyścig drugi

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

111

Jindrich Hrabica

Czechy

Kawasaki

13

25:41.637

2

166

Peter Svanda

Czechy

Yamaha

13

26:19.615

3

52

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

13

26:22.720

25

4

10

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

13

26:26.915

5

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

13

26:55.581

6

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

13

27:13.739

22

7

87

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

13

27:23.110

8

114

Jiri Mach

Czechy

KTM

13

27:26.190

9

5

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warm.

Suzuki

13

27:28.883

10

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

13

27:31.489

20

11

76

Mateusz Bembenik

CAMK Człuchów

KTM

13

27:32.177

18

12

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

12

25:47.169

16

13

82

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

12

25:48.760

14

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

12

25:50.068

15

15

36

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

12

26:04.921

16

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

12

26:15.893

14

17

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

12

26:27.812

13

18

116

Jiri Chuchik

Czechy

Suzuki

12

26:34.614

19

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

12

26:36.414

20

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

12

26:45.319

12

21

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

12

26:45.995

11

22

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

12

26:49.908

10

23

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

12

27:15.562

9

24

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

12

27:16.690

8

25

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

12

27:20.528

7

26

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

12

27:22.654

6

27

81

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

12

27:53.255

5

28

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

12

28:02.488

29

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

26:40.780

4

30

40

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

Kawasaki

11

26:45.761

3

31

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

11

26:52.823

2

32

83

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

11

27:05.013

33

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

11

27:06.201

1

34

59

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

10

24:10.879

35

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

9

21:54.403

36

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

18:34.597

37

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

4

9:20.863

38

80

Ulastik Malat

Czechy

Zilax

3

7:19.082