125 cc - Wyścig pierwszy

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

111

Jindrich Hrabica

Czechy

Kawasaki

11

21:00.738

2

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

11

21:27.192

3

166

Peter Svanda

Czechy

Yamaha

11

21:34.177

4

52

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

11

21:37.036

25

5

10

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

11

21:54.016

6

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

11

21:58.791

22

7

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

11

22:10.821

20

8

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

11

22:23.611

9

114

Jiri Mach

Czechy

KTM

11

22:30.199

10

5

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warm.

Suzuki

11

22:33.038

11

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

22:43.855

18

12

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

11

22:49.733

16

13

76

Mateusz Bembenik

CAMK Człuchów

KTM

11

22:52.360

15

14

36

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

22:54.754

15

87

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

22:55.886

16

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

11

22:58.653

14

17

82

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

10

21:01.207

18

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

10

21:25.200

13

19

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

10

21:28.651

12

20

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

10

21:30.077

11

21

83

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

10

21:39.640

22

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

21:44.688

10

23

116

Jiri Chuchik

Czechy

Suzuki

10

21:52.154

24

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

10

21:55.635

9

25

40

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

Kawasaki

10

22:09.998

8

26

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

10

22:17.363

27

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

10

22:18.182

7

28

81

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

10

22:21.635

6

29

80

Ulastik Malat

Czechy

Zilax

10

22:28.185

30

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

10

22:37.947

5

31

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

10

22:40.018

4

32

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

22:56.805

3

33

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

10

23:03.257

2

34

59

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

9

21:58.348

35

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

3

22:35.815

1

36

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

7

16:02.527

37

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

5

11:35.783

38

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

4

8:10.151

39

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

2

4:11.711