125 cc - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Więcbork, 25 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:05.566

6

2

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:07.316

+1.750

2

3

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:07.776

+2.210

2

4

5

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

2:07.879

+2.313

2

5

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

4

2:10.038

+4.472

2

6

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

4

2:10.263

+4.697

2

7

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

6

2:10.757

+5.191

5

8

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

5

2:10.845

+5.279

3

9

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

6

2:13.012

+7.446

3

10

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

5

2:13.316

+7.750

2

11

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

5

2:14.132

+8.566

2

12

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

6

2:15.820

+10.254

4

13

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

6

2:16.897

+11.331

4

14

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

5

2:17.861

+12.295

3

15

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

5

2:18.995

+13.429

4

16

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

4

2:19.926

+14.360

2

17

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

5

2:19.989

+14.423

4

18

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:20.620

+15.054

4

19

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

4

2:20.786

+15.220

4

20

19

Piotr Jesion

KTM

5

2:22.523

+16.957

2

21

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

6

2:23.791

+18.225

4

22

150

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:24.401

+18.835

4

23

103

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:24.964

+19.398

5

24

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:25.539

+19.973

4

25

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

5

2:26.187

+20.621

5

26

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

4

2:26.218

+20.652

2

27

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:26.220

+20.654

3

28

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

4

2:26.359

+20.793

4

29

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

2:26.562

+20.996

5

30

101

Marcin Grodzicki

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:26.794

+21.228

3

31

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

4

2:27.470

+21.904

4

32

62

Łukasz Grzebyta

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

3

2:27.942

+22.376

2

33

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

4

2:28.363

+22.797

2

34

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

6

2:28.649

+23.083

3

35

98

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

4

2:29.319

+23.753

4

36

104

Marcin Mazurkiewicz

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:35.257

+29.691

4

37

56

Arkadiusz Janicki

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:36.883

+31.317

5

38

99

Damian Rykowski

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

4

2:37.281

+31.715

4

39

152

Arkadiusz Dzik

CAMK Człuchów

Honda

5

2:38.125

+32.559

3

40

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:38.457

+32.891

4

41

41

Oskar Skrzypczak

WKM Wschowa

Honda

5

2:39.266

+33.700

3

42

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

3

2:43.267

+37.701

2

43

96

Marcin Kryński

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:44.256

+38.690

2