125 cc - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Więcbork, 25 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:05.566

6

2

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:07.316

2

3

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:07.776

2

4

5

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warm.

Suzuki

6

2:07.879

2

5

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

4

2:10.038

2

6

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

4

2:10.263

2

7

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

6

2:10.757

5

8

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

5

2:10.845

3

9

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

6

2:13.012

3

10

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

5

2:13.316

2

11

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

5

2:14.132

2

12

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

6

2:15.820

4

13

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

6

2:16.897

4

14

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

5

2:17.861

3

15

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

5

2:18.995

4

16

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

4

2:19.926

2

17

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

5

2:19.989

4

18

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:20.620

4

19

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

4

2:20.786

4

20

19

Piotr Jesion

KTM

5

2:22.523

2

21

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

6

2:23.791

4

22

150

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:24.401

4

23

103

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:24.964

5

24

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:25.539

4

25

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

5

2:26.187

5

26

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

4

2:26.218

2

27

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:26.220

3

28

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

4

2:26.359

4

29

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

2:26.562

5

30

101

Marcin Grodzicki

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:26.794

3

31

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

4

2:27.470

4

32

62

Łukasz Grzebyta

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

3

2:27.942

2

33

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

4

2:28.363

2

34

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

6

2:28.649

3

35

98

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

4

2:29.319

4

36

104

Marcin Mazurkiewicz

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:35.257

4

37

56

Arkadiusz Janicki

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:36.883

5

38

99

Damian Rykowski

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

4

2:37.281

4

39

152

Arkadiusz Dzik

CAMK Człuchów

Honda

5

2:38.125

3

40

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:38.457

4

41

41

Oskar Skrzypczak

WKM Wschowa

Honda

5

2:39.266

3

42

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

3

2:43.267

2

43

96

Marcin Kryński

TNT Łomianki

Yamaha

5

2:44.256

2