125 cc - Wyścig pierwszy

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Więcbork, 25 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

11

24:40.513

2

5

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warm.

Suzuki

11

25:32.942

3

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

25:33.594

25

4

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

11

25:35.339

22

5

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

11

25:59.300

6

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

11

26:21.849

20

7

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

11

26:29.347

8

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

11

26:40.138

18

9

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

11

26:42.770

16

10

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

11

26:54.518

15

11

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

11

27:00.076

14

12

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

10

24:57.560

13

13

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

10

24:59.865

14

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

10

25:20.939

12

15

19

Piotr Jesion

KTM

10

25:28.125

11

16

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

10

25:30.159

10

17

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

10

25:31.422

9

18

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

10

25:31.972

8

19

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

25:32.605

7

20

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

25:34.765

6

21

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

10

25:44.645

5

22

150

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

10

26:01.227

4

23

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

10

26:05.243

3

24

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

10

26:08.595

2

25

101

Marcin Grodzicki

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

26:20.906

1

26

62

Łukasz Grzebyta

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

10

26:21.012

27

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

10

26:27.151

28

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

10

26:39.611

29

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

26:42.201

30

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

10

26:47.183

31

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

10

26:47.907

32

99

Damian Rykowski

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

10

26:50.048

33

103

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

10

26:50.704

34

41

Oskar Skrzypczak

WKM Wschowa

Honda

10

27:02.784

35

56

Arkadiusz Janicki

Dynamik Warszawa

Yamaha

9

24:51.707

36

152

Arkadiusz Dzik

CAMK Człuchów

Honda

9

25:56.545

37

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

9

26:59.336

38

96

Marcin Kryński

TNT Łomianki

Yamaha

8

24:48.656

39

104

Marcin Mazurkiewicz

MKO Oborniki

Kawasaki

8

25:13.200

40

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

1

2:27.653

41

98

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

1

3:00.437