125 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XIV Runda - Chełmno, 25 września 2005
Andrzej Nalepka
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

13

30:24.352

25

2

118

Eugeniusz Tylecki

Białoruś

KTM

13

30:35.164

22

3

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

31:09.503

20

4

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:17.755

18

5

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:35.401

16

6

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

13

31:36.675

15

7

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

13

31:57.375

14

8

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

13

32:02.088

13

9

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

32:11.322

12

10

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

32:20.566

11

11

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

13

32:31.534

10

12

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

32:52.090

9

13

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

12

30:26.983

8

14

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

12

30:29.808

7

15

95

Łukasz Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

12

30:37.782

6

16

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

12

31:00.403

5

17

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

12

31:09.144

4

18

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

12

31:15.963

3

19

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

12

31:24.448

2

20

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

12

31:49.549

1

21

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

30:33.484

22

84

Paweł Latarski

AMK Człuchów

KTM

11

32:18.903

NU

6

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

28:08.905

NS

37

Marek Jaskulski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

NS

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

NS

101

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

NS

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

NS

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

NS

112

Yuriy Naumchik

Ukraina

Yamaha