125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XIV Runda - Chełmno, 25 września 2005
Andrzej Nalepka
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

13

30:00.908

25

2

118

Eugeniusz Tylecki

Białoruś

KTM

13

30:02.960

+2.052

22

3

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

30:44.280

+43.372

20

4

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

30:53.868

+52.960

18

5

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

13

30:57.501

+56.593

16

6

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

13

31:01.753

+1:00.845

15

7

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:07.400

+1:06.492

14

8

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:12.655

+1:11.747

13

9

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:21.804

+1:20.896

12

10

6

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:32.513

+1:31.605

11

11

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

13

31:48.024

+1:47.116

10

12

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

32:04.851

+2:03.943

9

13

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

13

32:08.581

+2:07.673

8

14

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

13

32:15.368

+2:14.460

7

15

95

Łukasz Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

12

30:03.131

+1 okr.

6

16

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

12

30:21.621

+1 okr.

5

17

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

12

30:27.806

+1 okr.

4

18

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

12

30:30.392

+1 okr.

3

19

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

12

30:50.645

+1 okr.

2

20

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

31:58.433

+1 okr.

1

21

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

11

30:13.095

+2 okr.

22

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

30:38.012

+2 okr.

23

37

Marek Jaskulski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

11

31:14.682

+2 okr.

24

84

Paweł Latarski

AMK Człuchów

KTM

11

31:23.770

+2 okr.

25

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

10

25:12.117

+3 okr.

26

112

Yuriy Naumchik

Ukraina

Yamaha

7

18:06.113

+6 okr.

NS

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

NS

101

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

NS

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki