80 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XIV Runda - Chełmno, 25 września 2005
Andrzej Nalepka
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

17:43.323

25

2

2

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

TM

7

18:07.289

+23.966

22

3

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

18:24.058

+40.735

20

4

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

7

18:33.715

+50.392

18

5

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

18:34.831

+51.508

16

6

77

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

Yamaha

7

19:04.348

+1:21.025

15

7

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

19:19.359

+1:36.036

14

8

65

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

KTM

7

19:30.563

+1:47.240

13

9

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Honda

7

19:41.493

+1:58.170

12

10

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

19:52.583

+2:09.260

11

11

16

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warminski

Kawasaki

7

20:06.644

+2:23.321

10

12

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

20:09.213

+2:25.890

9

13

34

Maciej Chyc Magdzin

Cross Lublin

Honda

7

20:13.950

+2:30.627

8

14

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

Yamaha

7

20:22.049

+2:38.726

7

15

51

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

17:43.510

+1 okr.

6

16

70

Wojciech Jędrej

Cross Lublin

Honda

6

18:22.380

+1 okr.

5

17

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

18:28.531

+1 okr.

4

18

36

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warminski

Kawasaki

6

18:45.942

+1 okr.

3

19

72

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warminski

Kawasaki

6

19:11.934

+1 okr.

2

20

71

Jan Stachoń-Tutoń

Cross Lublin

Suzuki

6

19:13.843

+1 okr.

1

21

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

6

19:19.191

+1 okr.

22

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

6

19:32.466

+1 okr.

23

81

Vladimir Polishchuk

Ukraina

KTM

6

20:42.122

+1 okr.

24

67

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Honda

5

18:56.258

+2 okr.

NU

5

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

6

16:41.498

+1 okr.

NU

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

Kawasaki

6

17:31.325

+1 okr.

NU

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

KTM

5

14:35.626

+2 okr.

NU

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

5

15:03.073

+2 okr.

NU

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

3

8:39.948

+4 okr.

NS

35

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warminski

Honda

NS

78

Michał Durczewski

KM Lublin

Honda

NS

61

Wiktor Więckowski

Ukraina

KTM