80 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XIV Runda - Chełmno, 25 września 2005
Andrzej Nalepka
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

20:19.043

25

2

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

8

20:36.415

+17.372

22

3

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

20:50.229

+31.186

20

4

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

20:53.650

+34.607

18

5

2

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

TM

8

21:20.656

+1:01.613

16

6

77

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

Yamaha

8

21:26.916

+1:07.873

15

7

5

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

Yamaha

8

21:43.876

+1:24.833

14

8

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

8

22:00.749

+1:41.706

13

9

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

Kawasaki

8

22:06.972

+1:47.929

12

10

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

8

22:08.191

+1:49.148

11

11

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

22:08.325

+1:49.282

10

12

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

22:16.223

+1:57.180

9

13

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

8

22:27.258

+2:08.215

8

14

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Honda

8

22:29.391

+2:10.348

7

15

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

Yamaha

8

22:55.108

+2:36.065

6

16

34

Maciej Chyc Magdzin

Cross Lublin

Honda

8

23:09.096

+2:50.053

5

17

65

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

KTM

7

20:28.397

+1 okr.

4

18

51

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

20:39.253

+1 okr.

3

19

16

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

20:41.072

+1 okr.

2

20

36

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

21:05.957

+1 okr.

1

21

70

Wojciech Jędrej

Cross Lublin

Honda

7

21:19.386

+1 okr.

22

78

Michał Durczewski

KM Lublin

Honda

7

21:52.062

+1 okr.

23

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

7

22:00.899

+1 okr.

24

71

Jan Stachoń-Tutoń

Cross Lublin

Suzuki

7

22:17.139

+1 okr.

25

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

7

22:25.220

+1 okr.

26

72

Eryk Gębicki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

23:12.480

+1 okr.

27

67

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Honda

6

21:45.800

+2 okr.

28

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

4

20:19.313

+4 okr.

NU

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

KTM

7

18:44.623

+1 okr.

NU

35

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

5

14:45.169

+3 okr.

WK

61

Wiktor Więckowski

Ukraina

KTM

7

20:58.951

+1 okr.

WK

81

Vladimir Polishchuk

Ukraina

KTM

7

23:40.000

+1 okr.