125 cc - Trening dowolny

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Olsztyn, 15 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

8

1:57.369

5

2

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

8

1:57.690

8

3

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

6

1:58.138

4

4

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

7

1:58.173

5

5

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

6

1:58.722

6

6

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

9

1:58.755

2

7

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

8

1:58.916

4

8

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

4

1:59.109

3

9

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

9

1:59.255

7

10

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:00.204

3

11

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

9

2:00.410

4

12

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:00.974

6

13

90

Kaspars Kraulis

Łotwa

7

2:00.992

4

14

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

9

2:01.026

6

15

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

8

2:01.408

8

16

35

Piotr Król

WKM Więcbork

8

2:01.574

8

17

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

7

2:01.887

5

18

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:02.479

7

19

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

2:02.581

3

20

105

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

8

2:03.675

4

21

75

Marek Przybysz

AP Głogów

5

2:04.154

2

22

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

9

2:05.932

8

23

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:06.100

6

24

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

8

2:06.362

3

25

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

9

2:07.210

3

26

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

8

2:07.259

8

27

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

8

2:07.508

3

28

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

8

2:08.299

8

29

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

8

2:09.649

3

30

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

9

2:10.188

9

31

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

7

2:10.953

3

32

113

Wojciech Szczepański

AP Warszawa

2

2:12.918

2

33

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:14.635

4

34

103

Andrzej Wosiak

TNT Łomianki

5

2:25.603

3