125 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Olsztyn, 15 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

10

1:52.344

2

2

90

Kaspars Kraulis

Łotwa

7

1:53.481

5

3

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

8

1:53.968

8

4

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

8

1:54.953

5

5

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

7

1:54.995

3

6

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

6

1:55.084

3

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

8

1:55.385

4

8

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

9

1:55.691

6

9

75

Marek Przybysz

AP Głogów

7

1:55.953

2

10

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

9

1:56.113

7

11

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

8

1:56.198

3

12

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

10

1:56.670

9

13

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

8

1:57.015

5

14

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

8

1:57.051

7

15

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

8

1:57.753

4

16

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

1:58.072

3

17

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

8

1:58.938

5

18

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

9

1:59.027

6

19

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

1:59.118

5

20

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

8

1:59.128

2

21

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

7

1:59.707

4

22

105

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

9

2:00.124

8

23

35

Piotr Król

WKM Więcbork

8

2:00.501

6

24

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

9

2:00.763

7

25

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

8

2:01.185

4

26

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

9

2:01.303

8

27

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:01.423

2

28

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

7

2:02.531

7

29

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

9

2:02.599

8

30

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

8

2:03.335

6

31

113

Wojciech Szczepański

AP Warszawa

8

2:03.661

6

32

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

10

2:04.451

4

33

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

8

2:06.379

2

34

103

Andrzej Wosiak

TNT Łomianki

7

2:21.072

3