125 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Olsztyn, 15 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

10

1:52.344

2

2

90

Kaspars Kraulis

Łotwa

7

1:53.481

+1.137

5

3

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

8

1:53.968

+1.624

8

4

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

8

1:54.953

+2.609

5

5

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

7

1:54.995

+2.651

3

6

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

6

1:55.084

+2.740

3

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

8

1:55.385

+3.041

4

8

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

9

1:55.691

+3.347

6

9

75

Marek Przybysz

AP Głogów

7

1:55.953

+3.609

2

10

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

9

1:56.113

+3.769

7

11

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

8

1:56.198

+3.854

3

12

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

10

1:56.670

+4.326

9

13

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

8

1:57.015

+4.671

5

14

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

8

1:57.051

+4.707

7

15

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

8

1:57.753

+5.409

4

16

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

1:58.072

+5.728

3

17

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

8

1:58.938

+6.594

5

18

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

9

1:59.027

+6.683

6

19

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

1:59.118

+6.774

5

20

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

8

1:59.128

+6.784

2

21

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

7

1:59.707

+7.363

4

22

105

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

9

2:00.124

+7.780

8

23

35

Piotr Król

WKM Więcbork

8

2:00.501

+8.157

6

24

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

9

2:00.763

+8.419

7

25

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

8

2:01.185

+8.841

4

26

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

9

2:01.303

+8.959

8

27

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:01.423

+9.079

2

28

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

7

2:02.531

+10.187

7

29

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

9

2:02.599

+10.255

8

30

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

8

2:03.335

+10.991

6

31

113

Wojciech Szczepański

AP Warszawa

8

2:03.661

+11.317

6

32

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

10

2:04.451

+12.107

4

33

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

8

2:06.379

+14.035

2

34

103

Andrzej Wosiak

TNT Łomianki

7

2:21.072

+28.728

3