125 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Olsztyn, 15 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

15

29:22.100

25

2

90

Kaspars Kraulis

Łotwa

Yamaha

15

29:29.570

22

3

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

15

29:41.213

20

4

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

29:49.334

18

5

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

29:51.990

16

6

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

15

29:54.365

15

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

29:58.857

14

8

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

KTM

15

30:21.344

13

9

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

15

30:23.785

12

10

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

15

30:28.276

11

11

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Suzuki

15

30:29.923

10

12

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

30:31.066

9

13

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

30:32.134

8

14

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

15

30:38.107

7

15

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

15

30:57.451

6

16

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

15

31:21.124

5

17

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

15

31:23.465

4

18

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

15

31:23.928

3

19

105

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

Kawasaki

14

29:26.149

2

20

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

14

29:31.857

1

21

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

14

29:32.373

22

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

14

29:44.393

23

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

14

29:50.313

24

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

14

29:51.125

25

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

14

30:17.684

26

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

14

30:42.786

27

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

13

30:17.185

28

103

Andrzej Wosiak

TNT Łomianki

Yamaha

12

30:47.173

29

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

9

22:50.843

30

113

Wojciech Szczepański

AP Warszawa

Suzuki

6

12:51.852

31

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

1

2:10.333