125 cc - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Olsztyn, 15 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

25 #1

25 #1

50

2

90

Kaspars Kraulis

Łotwa

Yamaha

22 #2

22 #2

44

3

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

20 #3

16 #5

36

4

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

13 #8

20 #3

33

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

18 #4

14 #7

32

6

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

KTM

16 #5

13 #8

29

7

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

11 #10

15 #6

26

8

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

14 #7

11 #10

25

9

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12 #9

12 #9

24

10

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

0 #33

18 #4

18

11

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

9 #12

9 #12

18

12

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

10 #11

7 #14

17

13

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

15 #6

-

15

14

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6 #15

8 #13

14

15

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

8 #13

6 #15

14

16

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Suzuki

1 #20

10 #11

11

17

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

5 #16

5 #16

10

18

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

7 #14

0 #27

7

19

105

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

Kawasaki

4 #17

2 #19

6

20

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

2 #19

3 #18

5

21

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

0 #21

4 #17

4

22

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

3 #18

-

3

23

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

0 #22

1 #20

1

24

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

0 #32

0 #21

0

25

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

0 #24

0 #22

0

26

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

0 #23

0 #24

0

27

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

0 #31

0 #23

0

28

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

0 #27

0 #25

0

29

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

0 #25

0 #31

0

30

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

0 #30

0 #26

0

31

113

Wojciech Szczepański

AP Warszawa

Suzuki

0 #26

0 #30

0

32

103

Andrzej Wosiak

TNT Łomianki

Yamaha

0 #29

0 #28

0

33

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

0 #28

0 #29

0