125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Gdańsk, 29 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

13

30:40.584

25

2

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:00.122

+19.538

22

3

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

13

31:13.398

+32.814

20

4

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Suzuki

13

31:25.188

+44.604

18

5

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

13

31:31.778

+51.194

16

6

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:36.979

+56.395

15

7

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

31:40.399

+59.815

14

8

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

31:52.487

+1:11.903

13

9

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

KTM

13

31:57.255

+1:16.671

12

10

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

32:18.467

+1:37.883

11

11

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

32:33.882

+1:53.298

10

12

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

13

32:59.487

+2:18.903

9

13

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

13

33:01.942

+2:21.358

8

14

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Yamaha

13

33:02.242

+2:21.658

7

15

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

12

31:05.500

+1 okr.

6

16

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

12

31:17.462

+1 okr.

5

17

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

12

31:21.926

+1 okr.

4

18

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

12

31:33.287

+1 okr.

3

19

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Honda

12

32:17.547

+1 okr.

2

20

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

12

32:41.883

+1 okr.

1

21

100

Jakub KuĽniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

11

30:46.244

+2 okr.

22

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

11

32:25.538

+2 okr.

23

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

16:14.088

+7 okr.

24

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

4

10:49.482

+9 okr.

25

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

3

8:26.457

+10 okr.

26

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

2

5:29.348

+11 okr.