125 cc - Trening dowolny

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XII Runda - Oborniki, 28 sierpnia 2005
Marek Kowalczuk
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

4

1:52.482

2

2

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

1:54.821

+2.339

3

3

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

4

1:54.949

+2.467

4

4

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

1:55.485

+3.003

4

5

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

4

1:56.838

+4.356

2

6

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

3

1:56.990

+4.508

1

7

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

4

1:57.010

+4.528

3

8

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

4

1:58.284

+5.802

3

9

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

4

1:59.031

+6.549

2

10

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

4

1:59.312

+6.830

3

11

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

4

1:59.727

+7.245

4

12

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

4

1:59.834

+7.352

2

13

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

4

2:00.284

+7.802

3

14

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

4

2:00.417

+7.935

3

15

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

4

2:00.469

+7.987

2

16

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

3

2:00.526

+8.044

2

17

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

3

2:01.052

+8.570

2

18

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

4

2:02.185

+9.703

2

19

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

4

2:02.273

+9.791

2

20

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

4

2:02.453

+9.971

3

21

48

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

4

2:02.746

+10.264

3

22

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

4

2:07.510

+15.028

2

23

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

4

2:08.258

+15.776

2

24

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

4

2:09.700

+17.218

2

25

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:10.066

+17.584

3

26

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:10.697

+18.215

4

27

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

4

2:12.679

+20.197

4

28

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

3

2:13.443

+20.961

1

29

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

4

2:14.769

+22.287

3

30

53

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

3

2:16.310

+23.828

2

31

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

2

2:20.849

+28.367

2

32

80

Tomasz Zych

Cross Lublin

Husqvarna

4

2:21.736

+29.254

4

33

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

3

2:26.314

+33.832

1

34

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

2

2:28.949

+36.467

1

35

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

+-1:52.482