125 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XII Runda - Oborniki, 28 sierpnia 2005
Marek Kowalczuk
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

15

29:13.186

25

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

30:04.509

22

3

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

30:11.798

20

4

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

15

30:41.799

18

5

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

15

30:49.110

16

6

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

15

30:49.493

15

7

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

15

30:58.679

14

8

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

15

31:02.079

13

9

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

29:15.844

12

10

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

29:29.159

11

11

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

14

29:41.500

10

12

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

14

29:47.639

9

13

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

14

30:00.915

8

14

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

30:08.037

7

15

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

14

30:08.503

6

16

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

14

31:05.148

5

17

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

13

29:19.200

4

18

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

13

29:20.402

3

19

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

13

29:26.834

2

20

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

13

29:46.794

1

21

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

29:53.287

22

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

13

30:44.453

23

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

12

30:24.627

24

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

5

30:25.206

NU

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

5

15:36.871

NU

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

6:18.607

NU

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

11

24:38.684

NS

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

NS

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

NS

48

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

NS

53

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

NS

80

Tomasz Zych

Cross Lublin

Husqvarna

NS

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

NS

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

NS

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha