125 cc - Trening dowolny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

5

2:32.952

5

2

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

4

2:35.357

3

3

39

Arkadiusz ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

3

2:38.030

2

4

37

Marek Jaskulski

UKS Wiraż Cieszyn

4

2:38.174

2

5

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

5

2:38.624

2

6

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

4

2:39.748

2

7

21

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

5

2:40.216

5

8

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

4

2:40.235

2

9

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

5

2:40.393

5

10

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

6

2:40.448

6

11

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

5

2:40.467

2

12

139

Bogusław ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

4

2:42.872

2

13

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

3

2:43.921

2

14

7

Filip Moes

TNT Łomianki

5

2:44.145

4

15

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

4

2:45.356

2

16

54

Krzysztof Kozłowski

WKM Wschowa

5

2:46.623

2

17

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

4

2:47.186

3

18

75

Marek Przybysz

AP Głogów

3

2:47.250

3

19

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

3

2:48.762

2

20

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

4

2:48.933

2

21

68

Daniel Bałdyga

5

2:49.802

2

22

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

4

2:51.193

2

23

57

Michał Zatoka

OKM Oborniki Śl.

6

2:51.388

4

24

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:51.862

3

25

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

7

2:52.430

4

26

88

Jan Szkudlarek

5

2:52.992

3

27

35

Kamil Joć

Cross Lublin

5

2:57.505

2

28

84

Paweł Latarski

AMK Człuchów

4

2:59.723

3

29

76

Piotr Więckowski

Cross Lublin

5

3:01.549

3

30

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

2

3:01.865

2

31

40

Wojciech Ilkiewicz

Automobilklub Łódzki

4

3:03.686

2

32

23

Karol Różański

MK Unia Poznań

4

3:04.022

3

33

61

Arkadiusz Janicki

TNT Łomianki

4

3:05.009

2

34

77

Dariusz Pi±tek

Cross Lublin

4

3:05.348

2

35

51

Arkadiusz Dzik

AMK Człuchów

5

3:05.633

2

36

41

Kacper Szczotkiewicz

5

3:08.314

2

37

37

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

5

3:08.964

5

38

86

Dariusz Majak

2

3:13.244

2

39

33

Piotr Nadulski

Cross Lublin

4

3:16.239

2

40

46

Grzegorz Skibiński

2

3:18.758

2

41

46

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

2

3:21.852

2

42

50

Michał Dzik

AMK Człuchów

3

3:28.696

2

43

82

Dariusz Łoboda

3

3:28.975

2

44

51

Tomasz Wikowicz

4

3:55.826

2

45

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

4

4:18.032

3

46

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

3

7:18.867

2

47

35

Piotr Król

WKM Więcbork

2

10:47.112

2

48

47

Bartosz Górny

Pionier Lublin

1

49

3

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Suzuki

1

50

83

Adrian Bulic

1

51

56

Marcin Mazurkiewicz

OKM Oborniki Śl.

1

52

89

Maciej Dominiak

AP Głogów

1