125 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Lidzbark Warmiński, 24 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

8

1:45.737

8

2

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

11

1:46.317

+0.580

9

3

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

8

1:47.924

+2.187

7

4

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

7

1:48.167

+2.430

5

5

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

10

1:49.982

+4.245

10

6

35

Piotr Król

WKM Więcbork

7

1:51.030

+5.293

2

7

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

9

1:52.309

+6.572

6

8

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

7

1:52.943

+7.206

7

9

7

Filip Moes

TNT Łomianki

8

1:53.898

+8.161

3

10

21

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

5

1:54.494

+8.757

4

11

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

9

1:54.664

+8.927

5

12

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

9

1:54.821

+9.084

3

13

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

9

1:54.973

+9.236

6

14

54

Krzysztof Kozłowski

WKM Wschowa

3

1:55.084

+9.347

2

15

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

8

1:56.366

+10.629

3

16

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

8

1:56.659

+10.922

6

17

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

9

1:57.430

+11.693

7

18

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

7

1:58.331

+12.594

3

19

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

10

1:59.632

+13.895

7

20

39

Arkadiusz ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

5

2:00.379

+14.642

3

21

120

Sławomir Kreps

7

2:01.717

+15.980

6

22

46

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

5

2:02.048

+16.311

2

23

85

Dariusz Kłopot

AK Cross Team

5

2:02.061

+16.324

2

24

139

Bogusław ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:02.795

+17.058

2

25

89

Maciej Dominiak

AP Głogów

6

2:04.835

+19.098

2

26

47

Bartosz Górny

Pionier Lublin

8

2:05.376

+19.639

2

27

68

Daniel Bałdyga

6

2:08.102

+22.365

3

28

33

Piotr Nadulski

Cross Lublin

7

2:10.847

+25.110

6

29

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

6

2:11.611

+25.874

2

30

101

Marcin Szander

9

2:12.026

+26.289

5

31

99

Łukasz Bartosiński

KM Wisła Chełmno

7

2:12.696

+26.959

3

32

94

Rafał Kiczko

KM Quercus

9

2:15.135

+29.398

4

33

96

Witold Skowronek

8

2:15.833

+30.096

4

34

43

Kamil Maczukin

MK Lidzbark Warminski

8

2:17.013

+31.276

4

35

99

Dariusz Łoboda

TNT Łomianki

8

2:17.573

+31.836

3

36

95

Jakub Wysocki

7

2:19.538

+33.801

2

37

97

Michał Iwaszko

8

2:22.435

+36.698

5

38

98

Dimitro Stelmach

Ukraina

7

2:26.372

+40.635

2

39

93

Łukasz Hackiewicz

7

2:55.401

+1:09.664

6

40

61

Arkadiusz Janicki

TNT Łomianki

9

2:02.531

+16.794

9