125 cc - Trening dowolny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Lipno, 3 lipca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

1:44.520

6

2

123

Dmitrijs Palkovskis

Łotwa

6

1:45.440

+0.920

3

3

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

4

1:45.487

+0.967

3

4

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

2

1:47.686

+3.166

2

5

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

5

1:47.806

+3.286

5

6

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

1:48.063

+3.543

4

7

106

Ondrej Ruziczka

Czechy

3

1:48.834

+4.314

3

8

49

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

6

1:49.410

+4.890

5

9

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

1:49.711

+5.191

5

10

108

Franciszek Blaha

Czechy

4

1:49.892

+5.372

4

11

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

5

1:50.173

+5.653

4

12

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

1:50.325

+5.805

5

13

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

5

1:52.107

+7.587

4

14

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

1:52.451

+7.931

4

15

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

3

1:53.302

+8.782

3

16

39

Arkadiusz ZieleĄny

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

1:53.855

+9.335

3

17

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

3

1:54.356

+9.836

2

18

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

5

1:55.458

+10.938

5

19

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

6

1:57.085

+12.565

5

20

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

5

1:59.163

+14.643

4

21

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:02.959

+18.439

3

22

60

Michał Ficoń

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:03.035

+18.515

2

23

127

Adam Stolarski

Białystok

5

2:04.084

+19.564

5

24

129

Arturs Virza

Łotwa

6

2:05.809

+21.289

5

25

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

2

2:06.253

+21.733

2

26

133

Piotr Nadulski

Cross Lublin

Yamaha

6

2:08.890

+24.370

4

27

150

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

5

2:09.625

+25.105

5

28

240

Michał Daciuk

Cross Lublin

Kawasaki

3

2:11.599

+27.079

3

29

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

3

2:12.351

+27.831

2

30

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

5

2:15.724

+31.204

3

31

43

Kamil Maczukin

MK Lidzbark Warminski

Honda

4

2:31.827

+47.307

2

32

114

Kamil Zachłowski

MK Lidzbark Warminski

Suzuki

3

2:41.451

+56.931

3

33

121

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

Kawasaki

1

+-1:44.520

1

34

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

1

+-1:44.520

1

35

107

Bohdan Ruziczka

Czechy

1

+-1:44.520

1

36

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

1

+-1:44.520

1