125 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Lipno, 3 lipca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

1:40.894

2

2

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

6

1:41.953

+1.059

3

3

106

Ondrej Ruziczka

Czechy

Yamaha

5

1:42.377

+1.483

5

4

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

3

1:42.990

+2.096

3

5

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

6

1:43.731

+2.837

3

6

123

Dmitrijs Palkovskis

Łotwa

KTM

6

1:44.363

+3.469

5

7

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

6

1:45.211

+4.317

5

8

108

Franciszek Blaha

Czechy

Yamaha

5

1:46.523

+5.629

2

9

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

1:46.760

+5.866

5

10

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

4

1:46.872

+5.978

3

11

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

1:48.031

+7.137

4

12

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

5

1:48.120

+7.226

3

13

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

6

1:48.249

+7.355

3

14

49

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

6

1:48.579

+7.685

3

15

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

1:49.476

+8.582

3

16

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

1:50.878

+9.984

3

17

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

5

1:51.851

+10.957

2

18

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

5

1:52.062

+11.168

2

19

39

Arkadiusz ZieleĄny

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

1:52.781

+11.887

3

20

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

1:52.997

+12.103

5

21

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

5

1:54.104

+13.210

3

22

107

Bohdan Ruziczka

Czechy

Yamaha

6

1:55.832

+14.938

2

23

150

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

6

1:57.824

+16.930

6

24

60

Michał Ficoń

TNT Łomianki

Yamaha

6

1:58.142

+17.248

3

25

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

6

1:58.316

+17.422

3

26

127

Adam Stolarski

Białystok

KTM

4

1:59.514

+18.620

3

27

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

6

1:59.961

+19.067

3

28

129

Arturs Virza

Łotwa

KTM

3

2:00.212

+19.318

3

29

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

4

2:03.609

+22.715

2

30

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:04.468

+23.574

3

31

240

Michał Daciuk

Cross Lublin

Kawasaki

4

2:07.371

+26.477

2

32

76

Piotr Więckowski

Cross Lublin

Suzuki

5

2:09.445

+28.551

4

33

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

5

2:11.009

+30.115

3

34

109

Dariusz Łoboda

TNT Łomianki

Yamaha

4

2:17.318

+36.424

2

35

99

Łukasz Bartosiński

KM Wisła Chełmno

KTM

4

2:17.795

+36.901

3

36

133

Piotr Nadulski

Cross Lublin

Yamaha

4

2:18.509

+37.615

2

37

114

Kamil Zachłowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

3

2:43.985

+1:03.091

2

38

43

Kamil Maczukin

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

2

3:07.762

+1:26.868

2