80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Nowogard, 2 lipca 2006
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

10

21:14.913

25

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

21:53.662

22

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

22:00.130

20

4

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

22:37.796

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

22:38.682

16

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:20.622

15

7

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

21:31.687

14

8

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

21:41.765

13

9

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

9

22:08.058

12

10

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

9

22:10.996

11

11

24

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

22:15.047

10

12

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

22:20.128

9

13

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

23:08.526

8

14

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

23:47.511

7

15

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

9

23:49.031

6

16

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

21:41.026

5

17

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

22:17.746

4

18

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

22:19.204

3

19

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

7

21:32.566

2

20

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:30.311

1

21

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:51.291

NU

56

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

17:01.203

NU

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

5

13:44.376

NU

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

4

12:10.873

NU

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

2

7:12.232

NS

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki