80 cc - Wyścig drugi

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Nowogard, 2 lipca 2006
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha I

10

21:14.913

25

2

5

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

21:53.662

+38.749

22

3

6

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

22:00.130

+45.217

20

4

22

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

22:37.796

+1:22.883

18

5

14

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

22:38.682

+1:23.769

16

6

11

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

21:20.622

+1 okr.

15

7

21

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

21:31.687

+1 okr.

14

8

12

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

KM Wisła Chełmno / Yamaha II

9

21:41.765

+1 okr.

13

9

35

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Kawasaki

9

22:08.058

+1 okr.

12

10

62

Piotr Dereń

MKO Oborniki

Kawasaki

9

22:10.996

+1 okr.

11

11

24

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

22:15.047

+1 okr.

10

12

42

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

22:20.128

+1 okr.

9

13

41

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

23:08.526

+1 okr.

8

14

39

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

23:47.511

+1 okr.

7

15

59

Dawid Śniegaruk

GAMK Gdańsk

KTM

9

23:49.031

+1 okr.

6

16

32

Bartosz Łomżyński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

21:41.026

+2 okr.

5

17

30

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

8

22:17.746

+2 okr.

4

18

43

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

22:19.204

+2 okr.

3

19

33

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Kawasaki

7

21:32.566

+3 okr.

2

20

65

Piotr Kowalczyk

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:30.311

+3 okr.

1

21

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

7

22:51.291

+3 okr.

NU

56

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

6

17:01.203

+4 okr.

NU

57

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

5

13:44.376

+5 okr.

NU

78

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Kawasaki

4

12:10.873

+6 okr.

NU

27

Wojciech Jędrej

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

2

7:12.232

+8 okr.

NS

25

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki