https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 cc Junior - Wyścig pierwszy
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP II Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Człuchów
, 3 czerwca 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #4 Łukasz Bembenik
2 - #5 Bartosz Szafran
3 - #2 Łukasz Lonka
4 - #14 Filip Łubisz
5 - #30 Sebastian Knoff
6 - #26 Patryk Kwaśny
7 - #16 Rafał Kiczko
8 - #110 Dawid Sierociński
9 - #15 Jędrzej Żuralski
10 - #19 Adrian Piłat
11 - #8 Zbigniew Janicki
12 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
13 - #87 Krzysztof Gronostaj
14 - #22 Michał Ziemski
15 - #86 Dawid Zaremba
16 - #125 Mateusz Salamon
17 - #32 Filip Więckowski
18 - #59 Michał Pawlak
19 - #65 Maciej Woźniak
20 - #74 Karol Pociecha
21 - #109 Damian Czudak
22 - #130 Filip Stacewicz
23 - #107 Patryk Głowania
24 - #73 Daniel Stachyra
25 - #71 Patryk Stachyra
26 - #29 Michał Dzik
27 - #108 Mateusz Kwiatkowski
28 - #47 Jakub Piątek
29 - #18 Kamil Joć
30 - #64 Wojciech Grodzki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #4 Łukasz Bembenik
2 - #5 Bartosz Szafran
4 - #14 Filip Łubisz
5 - #30 Sebastian Knoff
6 - #26 Patryk Kwaśny
7 - #16 Rafał Kiczko
8 - #110 Dawid Sierociński
9 - #15 Jędrzej Żuralski
10 - #19 Adrian Piłat
11 - #8 Zbigniew Janicki
12 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
13 - #87 Krzysztof Gronostaj
14 - #22 Michał Ziemski
15 - #86 Dawid Zaremba
16 - #125 Mateusz Salamon
17 - #32 Filip Więckowski
18 - #59 Michał Pawlak
19 - #65 Maciej Woźniak
20 - #74 Karol Pociecha
21 - #109 Damian Czudak
22 - #130 Filip Stacewicz
23 - #107 Patryk Głowania
24 - #73 Daniel Stachyra
25 - #71 Patryk Stachyra
26 - #29 Michał Dzik
27 - #108 Mateusz Kwiatkowski
28 - #47 Jakub Piątek
29 - #18 Kamil Joć
30 - #64 Wojciech Grodzki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Bembenik
1
2:22.331
13:36:30.523
2
2:17.042
47.2
4:39.373
13:38:47.565
+2.051
2:14.991
3
2:17.443
47.1
6:56.816
13:41:05.008
+3.215
2:14.228
4
2:19.728
46.3
9:16.544
13:43:24.736
+5.029
2:14.699
5
2:19.533
46.4
11:36.077
13:45:44.269
+4.786
2:14.747
6
2:19.756
46.3
13:55.833
13:48:04.025
+4.369
2:15.387
7
2:18.882
46.6
16:14.715
13:50:22.907
+2.787
2:16.095
8
2:19.447
46.4
18:34.162
13:52:42.354
+4.441
2:15.006
9
2:19.080
46.5
20:53.242
13:55:01.434
+1.361
2:17.719
10
2:20.669
46.0
23:13.911
13:57:22.103
+3.474
2:17.195
11
2:20.516
46.1
25:34.427
13:59:42.619
+1.051
2:19.465