https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Nowogard
, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #19 Ronny Herlitschke
3 - #11 Łukasz Wysocki
4 - #30 Łukasz Kędzierski
5 - #5 Jacek Olszewski
6 - #4 Karol Kędzierski
7 - #101 Stefan Irmlich
8 - #12 Arkadiusz Mańk
9 - #9 Mateusz Ognisty
10 - #122 Aleksander Sazanovets
11 - #81 Kamil Walczak
12 - #3 Jacek Lonka
13 - #2 Marek Przybysz
14 - #17 Fabian Szymański
15 - #61 Marcin Rzętkowski
16 - #13 Mirosław Kowalski
17 - #10 Tomasz Jost
18 - #42 Kajetan Rusocki
19 - #177 Waldemar Lonka
20 - #23 Mariusz Bukowski
21 - #15 Wiesław Wiśniewski
22 - #51 Jakub Majchrzak
23 - #33 Piotr Piotrowski
24 - #77 Robert Rozpędowski
25 - #35 Janusz Piotrowski
26 - #55 Walter Stępiński
27 - #28 Jakub Kuźniak
28 - #311 Tadeusz Pawłowski
29 - #69 Piotr Szubert
30 - #78 Piotr Więckowski
31 - #116 Zbigniew Zabłocki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #19 Ronny Herlitschke
3 - #11 Łukasz Wysocki
4 - #30 Łukasz Kędzierski
5 - #5 Jacek Olszewski
6 - #4 Karol Kędzierski
7 - #101 Stefan Irmlich
8 - #12 Arkadiusz Mańk
9 - #9 Mateusz Ognisty
10 - #122 Aleksander Sazanovets
11 - #81 Kamil Walczak
12 - #3 Jacek Lonka
13 - #2 Marek Przybysz
14 - #17 Fabian Szymański
15 - #61 Marcin Rzętkowski
16 - #13 Mirosław Kowalski
17 - #10 Tomasz Jost
18 - #42 Kajetan Rusocki
19 - #177 Waldemar Lonka
20 - #23 Mariusz Bukowski
21 - #15 Wiesław Wiśniewski
22 - #51 Jakub Majchrzak
23 - #33 Piotr Piotrowski
24 - #77 Robert Rozpędowski
26 - #55 Walter Stępiński
27 - #28 Jakub Kuźniak
28 - #311 Tadeusz Pawłowski
29 - #69 Piotr Szubert
30 - #78 Piotr Więckowski
31 - #116 Zbigniew Zabłocki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Zdunek
1
2:51.385
11:54:17.175
2
2:07.218
51.7
4:58.603
11:56:24.393
+16.780
1:50.438
3
2:08.514
51.2
7:07.117
11:58:32.907
-18.908
2:27.422
4
7:06.380
15.4
14:13.497
12:05:39.287
+5:16.390
1:49.990
5
2:07.222
51.7
16:20.719
12:07:46.509
-9:41.579
11:48.801
6
4:01.171
27.3
20:21.890
12:11:47.680