125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

14

29:52.248

25

2

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

30:46.439

22

3

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

14

30:49.013

20

4

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

14

30:52.778

18

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

30:55.671

16

6

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

14

30:59.219

15

7

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

31:17.639

14

8

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

14

31:22.731

13

9

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

14

31:33.930

12

10

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

31:45.907

11

11

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

29:59.662

10

12

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

30:12.151

9

13

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

13

30:15.510

8

14

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

30:37.400

7

15

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

30:53.474

6

16

61

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

13

30:56.319

5

17

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

13

31:45.925

4

18

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

30:20.466

3

19

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

30:23.597

2

20

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

KM Cross Lublin EkoKlinkier / KTM

12

30:41.495

1

21

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

12

30:46.264

22

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

12

30:47.380

23

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

29:54.897

24

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

30:04.087

25

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

30:45.752

26

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

10

23:48.561

27

131

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

14:55.728

28

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

6

14:47.555

29

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

2

5:37.999

30

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

31

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

NS

101

Maciej Strugiński

AP Głogów

Husqvarna

NS

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha