https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Wschowa
, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Łukasz Lonka
2 - #26 Patryk Kwaśny
3 - #266 Aleksander Fiedler
4 - #21 Bartosz Sawczuk
5 - #104 Damian Dymowski
6 - #47 Jakub Piątek
7 - #14 Filip Łubisz
8 - #16 Rafał Kiczko
9 - #8 Zbigniew Janicki
10 - #222 Toni Simon
11 - #30 Sebastian Knoff
12 - #69 Bartosz Piątek
13 - #17 Piotr Zalewski
14 - #15 Jędrzej Żuralski
15 - #19 Adrian Piłat
16 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
17 - #18 Kamil Joć
18 - #29 Michał Dzik
19 - #4 Łukasz Bembenik
20 - #106 Kamil Kosmala
21 - #83 Dawid Sierociński
22 - #28 Patryk Rubacki
23 - #45 Maciej Chyc Magdzin
24 - #140 Piotr Wojtyło
25 - #60 Wojciech Ilkiewicz
26 - #141 Mariusz Kałużny
27 - #125 Mateusz Salamon
28 - #59 Michał Pawlak
29 - #72 Szymon Cegłowski
30 - #86 Dawid Zaremba
31 - #23 Mateusz Rybka
32 - #109 Damian Czudak
33 - #108 Mateusz Kwiatkowski
34 - #58 Mateusz Kujawa
35 - #195 Mieszko Wiśniewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Łukasz Lonka
2 - #26 Patryk Kwaśny
3 - #266 Aleksander Fiedler
4 - #21 Bartosz Sawczuk
5 - #104 Damian Dymowski
6 - #47 Jakub Piątek
7 - #14 Filip Łubisz
8 - #16 Rafał Kiczko
9 - #8 Zbigniew Janicki
10 - #222 Toni Simon
11 - #30 Sebastian Knoff
12 - #69 Bartosz Piątek
13 - #17 Piotr Zalewski
14 - #15 Jędrzej Żuralski
15 - #19 Adrian Piłat
16 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
17 - #18 Kamil Joć
18 - #29 Michał Dzik
19 - #4 Łukasz Bembenik
20 - #106 Kamil Kosmala
21 - #83 Dawid Sierociński
22 - #28 Patryk Rubacki
23 - #45 Maciej Chyc Magdzin
25 - #60 Wojciech Ilkiewicz
26 - #141 Mariusz Kałużny
27 - #125 Mateusz Salamon
28 - #59 Michał Pawlak
29 - #72 Szymon Cegłowski
30 - #86 Dawid Zaremba
31 - #23 Mateusz Rybka
32 - #109 Damian Czudak
33 - #108 Mateusz Kwiatkowski
34 - #58 Mateusz Kujawa
35 - #195 Mieszko Wiśniewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
2:12.049
11:26:22.492
1
2:17.451
44.5
4:29.500
11:28:39.943
+1.355
2:16.096
2
2:19.785
43.7
6:49.285
11:30:59.728
+14.466
2:05.319
3
2:20.995
43.4
9:10.280
11:33:20.723
+18.012
2:02.983
4
3:57.956
25.7
13:08.236
11:37:18.679
+1:42.840
2:15.116
5
2:17.422
44.5
15:25.658
11:39:36.101
-1:10.384
3:27.806
6
2:41.051
38.0
18:06.709
11:42:17.152
+21.684
2:19.367
7
2:20.109
43.6
20:26.818
11:44:37.261
+19.880
2:00.229