https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Motocross/MP
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
powyżej 175 cc - Trening dowolny
2007 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc)
-
Wschowa
, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #5 Jacek Olszewski
3 - #199 Andree Brandin
4 - #9 Mateusz Ognisty
5 - #3 Jacek Lonka
6 - #30 Łukasz Kędzierski
7 - #12 Arkadiusz Mańk
8 - #4 Karol Kędzierski
9 - #13 Mirosław Kowalski
10 - #11 Łukasz Wysocki
11 - #51 Jakub Majchrzak
12 - #17 Fabian Szymański
13 - #253 Jack Krupke
14 - #42 Kajetan Rusocki
15 - #177 Waldemar Lonka
16 - #81 Kamil Walczak
17 - #114 Sławomir Przybyła
18 - #10 Tomasz Jost
19 - #35 Janusz Piotrowski
20 - #15 Wiesław Wiśniewski
21 - #23 Mariusz Bukowski
22 - #69 Piotr Szubert
23 - #61 Marcin Rzętkowski
24 - #33 Piotr Piotrowski
25 - #49 Marek Jaskólski
26 - #32 Artur Borowczak
27 - #62 Tomasz Zych
28 - #39 Ryszard Misiarz
29 - #94 Eugenius Rebenstock
30 - #90 Stanisław Żytecki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Maciej Zdunek
2 - #5 Jacek Olszewski
3 - #199 Andree Brandin
4 - #9 Mateusz Ognisty
6 - #30 Łukasz Kędzierski
7 - #12 Arkadiusz Mańk
8 - #4 Karol Kędzierski
9 - #13 Mirosław Kowalski
10 - #11 Łukasz Wysocki
11 - #51 Jakub Majchrzak
12 - #17 Fabian Szymański
13 - #253 Jack Krupke
14 - #42 Kajetan Rusocki
15 - #177 Waldemar Lonka
16 - #81 Kamil Walczak
17 - #114 Sławomir Przybyła
18 - #10 Tomasz Jost
19 - #35 Janusz Piotrowski
20 - #15 Wiesław Wiśniewski
21 - #23 Mariusz Bukowski
22 - #69 Piotr Szubert
23 - #61 Marcin Rzętkowski
24 - #33 Piotr Piotrowski
25 - #49 Marek Jaskólski
26 - #32 Artur Borowczak
27 - #62 Tomasz Zych
28 - #39 Ryszard Misiarz
29 - #94 Eugenius Rebenstock
30 - #90 Stanisław Żytecki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Zdunek
19.155
9:54:31.517
1
2:17.733
44.4
2:36.888
9:56:49.250
+3.417
2:14.316
2
2:12.251
46.2
4:49.139
9:59:01.501
+5.313
2:06.938
3
2:24.775
42.2
7:13.914
10:01:26.276
-14.340
2:39.115
4
2:06.718
48.2
9:20.632
10:03:32.994
+1.925
2:04.793
5
2:12.453
46.2
11:33.085
10:05:45.447
+9.222
2:03.231
6
2:08.999
47.4
13:42.084
10:07:54.446
-7.313
2:16.312
7
4:02.728
25.2
17:44.812
10:11:57.174
+5.684
3:57.044
8
2:10.050
47.0
19:54.862
10:14:07.224
-4.398
2:14.448
9
2:08.092
47.7
22:02.954
10:16:15.316