https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. B - Jazdy treningowe VI
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - czwartek
-
Poznań
, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #83 Dariusz Lipke
2 - #85 Bartłomiej Lewandowski
3 - #59 Andrzej Muszyński
4 - #37 Paweł Głuszek
5 - #70 Piotr Demaniuk
6 - #81 Jarosław Pogwizd
7 - #94 Klaudiusz Iciek
8 - #17 Bartosz Jędraszek
9 - #63 Bartosz Machoński
10 - #62 Katarzyna Kędzior
11 - #49 Łukasz Wyrębski
12 - #52 Przemysław Bosek
13 - #110 Grzegorz Kawiński
14 - #121 Tadeusz Klonowski
15 - #42 Krzysztof Marciniak
16 - #157 Daniel Mańkowski
17 - #184 Wojciech Napierała
18 - #91 Tomasz Sienicki
19 - #65 Dawid Janur
20 - #26 Daniel Gesek
21 - #1 Krzysztof Konarzewski
22 - #241 Grzegorz Łakomik
23 - #87 Łukasz Filipek
24 - #60 Grzegorz Strefanowski
25 - #48 Jarosław Chabowski
26 - #30 Rafał Sękowski
27 - #58 Łukasz Szerszeń
28 - #69 Dominik Tatarczuch
29 - #166 Rafał Madej
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #83 Dariusz Lipke
3 - #59 Andrzej Muszyński
4 - #37 Paweł Głuszek
5 - #70 Piotr Demaniuk
6 - #81 Jarosław Pogwizd
7 - #94 Klaudiusz Iciek
8 - #17 Bartosz Jędraszek
9 - #63 Bartosz Machoński
10 - #62 Katarzyna Kędzior
11 - #49 Łukasz Wyrębski
12 - #52 Przemysław Bosek
13 - #110 Grzegorz Kawiński
14 - #121 Tadeusz Klonowski
15 - #42 Krzysztof Marciniak
16 - #157 Daniel Mańkowski
17 - #184 Wojciech Napierała
18 - #91 Tomasz Sienicki
19 - #65 Dawid Janur
20 - #26 Daniel Gesek
21 - #1 Krzysztof Konarzewski
22 - #241 Grzegorz Łakomik
23 - #87 Łukasz Filipek
24 - #60 Grzegorz Strefanowski
25 - #48 Jarosław Chabowski
26 - #30 Rafał Sękowski
27 - #58 Łukasz Szerszeń
28 - #69 Dominik Tatarczuch
29 - #166 Rafał Madej
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dariusz Lipke
3:31.015
16:45:14.461
1
2:17.945
106.5
5:48.960
16:47:32.406
+0.529
2:17.416
2
1:53.703
129.2
7:42.663
16:49:26.109
-0.286
1:53.989
3
1:50.592
132.9
9:33.255
16:51:16.701
+0.203
1:50.389
4
1:49.949
133.6
11:23.204
16:53:06.650
-0.161
1:50.110
5
1:50.130
133.4
13:13.334
16:54:56.780
-0.206
1:50.336
6
1:49.356
134.4
15:02.690
16:56:46.136
+0.098
1:49.258
7
1:50.303
133.2
16:52.993
16:58:36.439
+0.247
1:50.056
8
1:48.200
135.8
18:41.193
17:00:24.639
-0.198
1:48.398
9
1:48.853
135.0
20:30.046
17:02:13.492
+0.935
1:47.918