https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Jazdy treningowe III
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - czwartek
-
Poznań
, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #6 Bartek Wiczyński
2 - #103 Maciej Legutki
3 - #123 Piotr Brzoskowski
4 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
5 - #80 Jarosław Gruba
6 - #91 Tomasz Sienicki
7 - #45 Marcin Horbacz
8 - #32 Marcin Tumala
9 - #16 Piotr Pasik
10 - #46 Piotr Dąbrowski
11 - #74 Maciej Jarmasz
12 - #76 Grzegorz Tylawski
13 - #50 Krzysztof Rafalski
14 - #19 Aleksander Olszewski
15 - #58 Krzysztof Tworzyk
16 - #11 Krzysztof Gut
17 - #28 Marcin Knawa
18 - #62 Katarzyna Kędzior
19 - #4 Dariusz Gąsiorowski
20 - #133 Piotr Surowiec
21 - #41 Sławomir Brzeziński
22 - #29 Cezary Chmielewski
23 - #96 Aneta Marciniak
24 - #8 Marcin Niedziela
25 - #9 Jakub Biernacki
26 - #86 Grzegorz Domżoł
27 - #299 Agnieszka Kurzynoga
28 - #40 Paweł Galos
29 - #15 Przemysław Krotoski
30 - #25 Łukasz Borowiec
31 - #2 Rafał Malesa
32 - #27 Mariusz Wilk
33 - #14 Piotr Kołtun
34 - #84 Tomasz Kamiński
35 - #108 Michał Koral
36 - #21 Paweł Pasławski
37 - #89 Szymon Szuchnik
38 - #5 Paweł Kacprzyk
39 - #44 Rafał Karliński
40 - #35 Tomasz Parat
41 - #39 Ewelina Woźniak
42 - #12 Jacek Knociński
43 - #36 Dariusz Derda
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #6 Bartek Wiczyński
2 - #103 Maciej Legutki
3 - #123 Piotr Brzoskowski
4 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
5 - #80 Jarosław Gruba
6 - #91 Tomasz Sienicki
7 - #45 Marcin Horbacz
8 - #32 Marcin Tumala
9 - #16 Piotr Pasik
10 - #46 Piotr Dąbrowski
11 - #74 Maciej Jarmasz
12 - #76 Grzegorz Tylawski
13 - #50 Krzysztof Rafalski
14 - #19 Aleksander Olszewski
15 - #58 Krzysztof Tworzyk
16 - #11 Krzysztof Gut
17 - #28 Marcin Knawa
18 - #62 Katarzyna Kędzior
19 - #4 Dariusz Gąsiorowski
20 - #133 Piotr Surowiec
21 - #41 Sławomir Brzeziński
22 - #29 Cezary Chmielewski
23 - #96 Aneta Marciniak
24 - #8 Marcin Niedziela
25 - #9 Jakub Biernacki
27 - #299 Agnieszka Kurzynoga
28 - #40 Paweł Galos
29 - #15 Przemysław Krotoski
30 - #25 Łukasz Borowiec
31 - #2 Rafał Malesa
32 - #27 Mariusz Wilk
33 - #14 Piotr Kołtun
34 - #84 Tomasz Kamiński
35 - #108 Michał Koral
36 - #21 Paweł Pasławski
37 - #89 Szymon Szuchnik
38 - #5 Paweł Kacprzyk
39 - #44 Rafał Karliński
40 - #35 Tomasz Parat
41 - #39 Ewelina Woźniak
42 - #12 Jacek Knociński
43 - #36 Dariusz Derda
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartek Wiczyński
3:21.794
11:44:31.753
1
2:50.012
86.4
6:11.806
11:47:21.765
+20.806
2:29.206
2
2:28.202
99.1
8:40.008
11:49:49.967
+2.096
2:26.106
3
2:21.109
104.1
11:01.117
11:52:11.076
-10.313
2:31.422
4
2:13.479
110.1
13:14.596
11:54:24.555
-6.299
2:19.778
5
2:51.707
85.6
16:06.303
11:57:16.262
+59.065
1:52.642
6
2:35.633
94.4
18:41.936
11:59:51.895
+46.680
1:48.953
7
2:17.843
106.6
20:59.779
12:02:09.738
+20.764
1:57.079
8
2:25.461
101.0
23:25.240
12:04:35.199
9
2:15.278
108.6
25:40.518
12:06:50.477