https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Jazdy treningowe IV
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - czwartek
-
Poznań
, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #6 Bartek Wiczyński
2 - #45 Marcin Horbacz
3 - #80 Jarosław Gruba
4 - #103 Maciej Legutki
5 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
6 - #19 Aleksander Olszewski
7 - #4 Dariusz Gąsiorowski
8 - #32 Marcin Tumala
9 - #41 Sławomir Brzeziński
10 - #16 Piotr Pasik
11 - #39 Ewelina Woźniak
12 - #123 Piotr Brzoskowski
13 - #50 Krzysztof Rafalski
14 - #9 Jakub Biernacki
15 - #29 Cezary Chmielewski
16 - #46 Piotr Dąbrowski
17 - #11 Krzysztof Gut
18 - #8 Marcin Niedziela
19 - #38 Robert Kurzyński
20 - #299 Agnieszka Kurzynoga
21 - #58 Krzysztof Tworzyk
22 - #24 Maciej Olejniczak
23 - #22 Bogdan Kondracki
24 - #86 Grzegorz Domżoł
25 - #40 Paweł Galos
26 - #28 Marcin Knawa
27 - #76 Grzegorz Tylawski
28 - #15 Przemysław Krotoski
29 - #84 Tomasz Kamiński
30 - #14 Piotr Kołtun
31 - #25 Łukasz Borowiec
32 - #27 Mariusz Wilk
33 - #2 Rafał Malesa
34 - #89 Szymon Szuchnik
35 - #5 Paweł Kacprzyk
36 - #21 Paweł Pasławski
37 - #44 Rafał Karliński
38 - #35 Tomasz Parat
39 - #133 Piotr Surowiec
40 - #12 Jacek Knociński
41 - #36 Dariusz Derda
42 - #74 Maciej Jarmasz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #6 Bartek Wiczyński
3 - #80 Jarosław Gruba
4 - #103 Maciej Legutki
5 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
6 - #19 Aleksander Olszewski
7 - #4 Dariusz Gąsiorowski
8 - #32 Marcin Tumala
9 - #41 Sławomir Brzeziński
10 - #16 Piotr Pasik
11 - #39 Ewelina Woźniak
12 - #123 Piotr Brzoskowski
13 - #50 Krzysztof Rafalski
14 - #9 Jakub Biernacki
15 - #29 Cezary Chmielewski
16 - #46 Piotr Dąbrowski
17 - #11 Krzysztof Gut
18 - #8 Marcin Niedziela
19 - #38 Robert Kurzyński
20 - #299 Agnieszka Kurzynoga
21 - #58 Krzysztof Tworzyk
22 - #24 Maciej Olejniczak
23 - #22 Bogdan Kondracki
24 - #86 Grzegorz Domżoł
25 - #40 Paweł Galos
26 - #28 Marcin Knawa
27 - #76 Grzegorz Tylawski
28 - #15 Przemysław Krotoski
29 - #84 Tomasz Kamiński
30 - #14 Piotr Kołtun
31 - #25 Łukasz Borowiec
32 - #27 Mariusz Wilk
33 - #2 Rafał Malesa
34 - #89 Szymon Szuchnik
35 - #5 Paweł Kacprzyk
36 - #21 Paweł Pasławski
37 - #44 Rafał Karliński
38 - #35 Tomasz Parat
39 - #133 Piotr Surowiec
40 - #12 Jacek Knociński
41 - #36 Dariusz Derda
42 - #74 Maciej Jarmasz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartek Wiczyński
1:26.606
13:37:45.643
1
2:13.494
110.1
3:40.100
13:39:59.137
+33.857
1:39.637
2
2:04.451
118.1
5:44.551
13:42:03.588
+17.678
1:46.773
3
2:07.752
115.0
7:52.303
13:44:11.340
4
2:01.504
120.9
9:53.807
13:46:12.844
5
2:10.048
113.0
12:03.855
13:48:22.892
6
2:07.896
114.9
14:11.751
13:50:30.788
7
2:08.091
114.7
16:19.842
13:52:38.879
8
2:04.572
117.9
18:24.414
13:54:43.451
9
2:03.262
119.2
20:27.676
13:56:46.713
10
2:03.564
118.9
22:31.240
13:58:50.277
11
2:04.452
118.1
24:35.692
14:00:54.729
12
2:03.095
119.4
26:38.787
14:02:57.824