https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Trening kwalifikacyjny
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - piątek
-
Poznań
, 24 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #103 Maciej Legutki
2 - #91 Tomasz Sienicki
3 - #80 Jarosław Gruba
4 - #4 Dariusz Gąsiorowski
5 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
6 - #16 Piotr Pasik
7 - #39 Ewelina Woźniak
8 - #33 Tomasz Wiejacha
9 - #31 Andrzej Stryszowski
10 - #277 Stanisław Radwański
11 - #46 Piotr Dąbrowski
12 - #28 Marcin Knawa
13 - #45 Marcin Horbacz
14 - #38 Robert Kurzyński
15 - #58 Krzysztof Tworzyk
16 - #74 Maciej Jarmasz
17 - #76 Grzegorz Tylawski
18 - #32 Marcin Tumala
19 - #86 Grzegorz Domżoł
20 - #41 Sławomir Brzeziński
21 - #69 Dominik Tatarczuch
22 - #25 Łukasz Borowiec
23 - #2 Rafał Malesa
24 - #9 Jakub Biernacki
25 - #96 Aneta Marciniak
26 - #29 Cezary Chmielewski
27 - #8 Marcin Niedziela
28 - #24 Maciej Olejniczak
29 - #22 Bogdan Kondracki
30 - #36 Marcin Płóciniczak
31 - #50 Krzysztof Rafalski
32 - #40 Paweł Galos
33 - #84 Tomasz Kamiński
34 - #27 Mariusz Wilk
35 - #58a Łukasz Szerszeń
36 - #19 Aleksander Olszewski
37 - #44 Rafał Karliński
38 - #35 Tadeusz Wiatr
39 - #73 Marcin Rogalski
40 - #15 Przemysław Krotoski
41 - #64 Krzysztof Rosiński
42 - #5 Paweł Kacprzyk
43 - #21 Paweł Pasławski
44 - #12 Jacek Knociński
45 - #11 Patrycja Młodnicka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #103 Maciej Legutki
2 - #91 Tomasz Sienicki
3 - #80 Jarosław Gruba
5 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
6 - #16 Piotr Pasik
7 - #39 Ewelina Woźniak
8 - #33 Tomasz Wiejacha
9 - #31 Andrzej Stryszowski
10 - #277 Stanisław Radwański
11 - #46 Piotr Dąbrowski
12 - #28 Marcin Knawa
13 - #45 Marcin Horbacz
14 - #38 Robert Kurzyński
15 - #58 Krzysztof Tworzyk
16 - #74 Maciej Jarmasz
17 - #76 Grzegorz Tylawski
18 - #32 Marcin Tumala
19 - #86 Grzegorz Domżoł
20 - #41 Sławomir Brzeziński
21 - #69 Dominik Tatarczuch
22 - #25 Łukasz Borowiec
23 - #2 Rafał Malesa
24 - #9 Jakub Biernacki
25 - #96 Aneta Marciniak
26 - #29 Cezary Chmielewski
27 - #8 Marcin Niedziela
28 - #24 Maciej Olejniczak
29 - #22 Bogdan Kondracki
30 - #36 Marcin Płóciniczak
31 - #50 Krzysztof Rafalski
32 - #40 Paweł Galos
33 - #84 Tomasz Kamiński
34 - #27 Mariusz Wilk
35 - #58a Łukasz Szerszeń
36 - #19 Aleksander Olszewski
37 - #44 Rafał Karliński
38 - #35 Tadeusz Wiatr
39 - #73 Marcin Rogalski
40 - #15 Przemysław Krotoski
41 - #64 Krzysztof Rosiński
42 - #5 Paweł Kacprzyk
43 - #21 Paweł Pasławski
44 - #12 Jacek Knociński
45 - #11 Patrycja Młodnicka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Legutki
2:44.479
10:09:15.694
1
2:41.180
91.1
5:25.659
10:11:56.874
+21.944
2:19.236
2
2:23.260
102.6
7:48.919
10:14:20.134
+9.630
2:13.630
3
2:13.435
110.1
10:02.354
10:16:33.569
+4.786
2:08.649
4
2:11.818
111.5
12:14.172
10:18:45.387
+0.990
2:10.828
5
2:10.144
112.9
14:24.316
10:20:55.531
+3.371
2:06.773
6
2:06.888
115.8
16:31.204
10:23:02.419
+2.146
2:04.742
7
2:05.995
116.6
18:37.199
10:25:08.414
+0.655
2:05.340
8
2:05.496
117.1
20:42.695
10:27:13.910
-1.637
2:07.133
9
2:06.677
116.0
22:49.372
10:29:20.587
+4.246
2:02.431
10
2:08.207
114.6
24:57.579
10:31:28.794
+7.729
2:00.478
11
2:05.599
117.0
27:03.178
10:33:34.393
+2.946
2:02.653
12
2:00.981
121.4
29:04.159
10:35:35.374
-0.737
2:01.718
13
2:03.362
119.1
31:07.521
10:37:38.736
-0.671
2:04.033