https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2008 | Cross Country
|
Puchar PZM
Puchar PZM IV Runda
-
Biedrusko
, 13 kwietnia 2008
Władysław Knap
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #203 Maciej Kania
2 - #335 Adam Pawluszkiewicz
3 - #349 Jacek Psiuk
4 - #800 Michał Dutkiewicz
5 - #201 Sebastian Baklarz
6 - #2 Jacek Grabowski
7 - #225 Paweł Puciłowski
8 - #807 Artur Grygorcewicz
9 - #62 Dominik Asłan
10 - #337 Andrzej Segin
11 - #290 Tomasz Kucharczyk
12 - #336 Marcin Symowanek
13 - #985 Wojciech Dumke
14 - #235 Dariusz Mikołajczak
15 - #434 Piotr Kosiński
16 - #91 Dariusz Strzelecki
17 - #717 Michał Godawa
18 - #622 Bartosz Lewandowski
19 - #209 Łukasz Poniewierski
20 - #131 Damian Łazarczyk
21 - #236 Dariusz Bryl
22 - #327 Arkadiusz Tomkowiak
23 - #723 Tomasz Kwietniewski
24 - #339 Rafał Alexandrowicz
25 - #171 Tomasz Szałkowski
26 - #61 Jakub Sztyber
27 - #274 Sławomir Ratkowski
28 - #326 Joachim Fiedler
29 - #315 Tomasz Karp
30 - #255 Dariusz Piotrowski
31 - #721 Seweryn Ciemała
32 - #273 Mariusz Koba
33 - #99 Paweł Szeremeta
34 - #338 Tomasz Andrych
35 - #334 Paweł Rzosiński
36 - #450 Maciej Pulwicki
37 - #720 Paweł Paszkowski
38 - #130 Dariusz Biliński
39 - #69 Robert Łada
40 - #239 Paweł Laszuk
41 - #310 Maciej Zagrodnik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #203 Maciej Kania
2 - #335 Adam Pawluszkiewicz
3 - #349 Jacek Psiuk
4 - #800 Michał Dutkiewicz
5 - #201 Sebastian Baklarz
6 - #2 Jacek Grabowski
7 - #225 Paweł Puciłowski
8 - #807 Artur Grygorcewicz
9 - #62 Dominik Asłan
10 - #337 Andrzej Segin
11 - #290 Tomasz Kucharczyk
12 - #336 Marcin Symowanek
13 - #985 Wojciech Dumke
14 - #235 Dariusz Mikołajczak
15 - #434 Piotr Kosiński
16 - #91 Dariusz Strzelecki
18 - #622 Bartosz Lewandowski
19 - #209 Łukasz Poniewierski
20 - #131 Damian Łazarczyk
21 - #236 Dariusz Bryl
22 - #327 Arkadiusz Tomkowiak
23 - #723 Tomasz Kwietniewski
24 - #339 Rafał Alexandrowicz
25 - #171 Tomasz Szałkowski
26 - #61 Jakub Sztyber
27 - #274 Sławomir Ratkowski
28 - #326 Joachim Fiedler
29 - #315 Tomasz Karp
30 - #255 Dariusz Piotrowski
31 - #721 Seweryn Ciemała
32 - #273 Mariusz Koba
33 - #99 Paweł Szeremeta
34 - #338 Tomasz Andrych
35 - #334 Paweł Rzosiński
36 - #450 Maciej Pulwicki
37 - #720 Paweł Paszkowski
38 - #130 Dariusz Biliński
39 - #69 Robert Łada
40 - #239 Paweł Laszuk
41 - #310 Maciej Zagrodnik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Kania
1
8:42.416
12:23:29.023
2
6:04.964
98.6
14:47.380
12:29:33.987
+36.456
5:28.508
3
6:09.261
97.4
20:56.641
12:35:43.248
+32.328
5:36.933
4
6:15.578
95.8
27:12.219
12:41:58.826
+29.815
5:45.763
5
6:23.383
93.9
33:35.602
12:48:22.209
+41.256
5:42.127
6
6:16.732
95.5
39:52.334
12:54:38.941
+38.618
5:38.114
7
6:15.920
95.7
46:08.254
13:00:54.861
+42.402
5:33.518
8
6:12.963
96.5
52:21.217
13:07:07.824
+39.230
5:33.733
9
7:43.922
77.5
1:00:05.139
13:14:51.746
+2:09.114
5:34.808
10
7:29.576
80.0
1:07:34.715
13:22:21.322
+1:59.050
5:30.526
11
6:03.646
98.9
1:13:38.361
13:28:24.968
+27.267
5:36.379
12
6:09.243
97.4
1:19:47.604
13:34:34.211
+33.051
5:36.192
13
6:11.851
96.8
1:25:59.455
13:40:46.062
+23.522
5:48.329