https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Konkursowa Jazda Motocyklowa - Trening dowolny
2008 | Motocross
|
Pozostałe
Konkursowa Jazda Motocyklowa
-
Wschowa
, 21 września 2008
Marian Ciężkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #779 Paweł Pawelec
2 - #112 Krzysztof Marszałek
3 - #159 Marek Kreczetowski
4 - #320 Erwin Zacharzewski
5 - #3 Konrad Różański
6 - #14a Marcin Przyjemski
7 - #9 Mirosław HUSAR
8 - #1 Andrzej Filipczak
9 - #24 Rafał Napierała
10 - #25 Dariusz Faluta
11 - #14 Sławomir Budnik
12 - #83 Krystian Rogalski
13 - #12 Roman Kordun
14 - #18 Grzegorz Kuźmicki
15 - #77 Adam Cholewa
16 - #11 Łukasz HUSAR
17 - #125 Paweł Pruszczyński
18 - #13a Bartosz Borkowski
19 - #148 Damian Polański
20 - #397 Paweł Adamczyk
21 - #10 Kamil Sadowski
22 - #48 Maciej Gudlewski
23 - #39 Robert Szewczyk
24 - #51 Mateusz Nogalski
25 - #130 Łukasz Sadowski
26 - #15 Dejan Antonijevic
27 - #13 Tomasz Kozłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #779 Paweł Pawelec
2 - #112 Krzysztof Marszałek
3 - #159 Marek Kreczetowski
4 - #320 Erwin Zacharzewski
5 - #3 Konrad Różański
6 - #14a Marcin Przyjemski
7 - #9 Mirosław HUSAR
8 - #1 Andrzej Filipczak
9 - #24 Rafał Napierała
10 - #25 Dariusz Faluta
11 - #14 Sławomir Budnik
12 - #83 Krystian Rogalski
14 - #18 Grzegorz Kuźmicki
15 - #77 Adam Cholewa
16 - #11 Łukasz HUSAR
17 - #125 Paweł Pruszczyński
18 - #13a Bartosz Borkowski
19 - #148 Damian Polański
20 - #397 Paweł Adamczyk
21 - #10 Kamil Sadowski
22 - #48 Maciej Gudlewski
23 - #39 Robert Szewczyk
24 - #51 Mateusz Nogalski
25 - #130 Łukasz Sadowski
26 - #15 Dejan Antonijevic
27 - #13 Tomasz Kozłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Pawelec
1:06.309
9:30:20.688
1
2:52.409
36.5
3:58.718
9:33:13.097
+23.928
2:28.481
2
2:33.233
41.1
6:31.951
9:35:46.330
+8.341
2:24.892
3
2:45.988
38.0
9:17.939
9:38:32.318
+26.863
2:19.125
4
2:54.197
36.2
12:12.136
9:41:26.515
+33.896
2:20.301
5
2:44.911
38.2
14:57.047
9:44:11.426
+20.210
2:24.701
6
2:36.923
40.1
17:33.970
9:46:48.349
+10.931
2:25.992
7
3:17.796
31.9
20:51.766
9:50:06.145
+51.370
2:26.426