https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Konkursowa Jazda Motocyklowa - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Pozostałe
Konkursowa Jazda Motocyklowa
-
Wschowa
, 21 września 2008
Marian Ciężkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #779 Paweł Pawelec
2 - #3 Konrad Różański
3 - #12 Adam Majcher
4 - #320 Erwin Zacharzewski
5 - #112 Krzysztof Marszałek
6 - #24 Rafał Napierała
7 - #1 Andrzej Filipczak
8 - #159 Marek Kreczetowski
9 - #397 Paweł Adamczyk
10 - #77 Adam Cholewa
11 - #9 Mirosław HUSAR
12 - #18 Grzegorz Kuźmicki
13 - #12a Roman Kordun
14 - #14 Sławomir Budnik
15 - #13a Bartosz Borkowski
16 - #148 Damian Polański
17 - #14a Marcin Przyjemski
18 - #125 Paweł Pruszczyński
19 - #25 Dariusz Faluta
20 - #51 Mateusz Nogalski
21 - #48 Maciej Gudlewski
22 - #11 Łukasz HUSAR
23 - #13 Tomasz Kozłowski
24 - #39 Robert Szewczyk
25 - #15 Dejan Antonijevic
26 - #130 Łukasz Sadowski
27 - #10 Kamil Sadowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #779 Paweł Pawelec
2 - #3 Konrad Różański
3 - #12 Adam Majcher
4 - #320 Erwin Zacharzewski
5 - #112 Krzysztof Marszałek
6 - #24 Rafał Napierała
7 - #1 Andrzej Filipczak
8 - #159 Marek Kreczetowski
9 - #397 Paweł Adamczyk
10 - #77 Adam Cholewa
11 - #9 Mirosław HUSAR
12 - #18 Grzegorz Kuźmicki
13 - #12a Roman Kordun
14 - #14 Sławomir Budnik
15 - #13a Bartosz Borkowski
16 - #148 Damian Polański
17 - #14a Marcin Przyjemski
18 - #125 Paweł Pruszczyński
19 - #25 Dariusz Faluta
21 - #48 Maciej Gudlewski
22 - #11 Łukasz HUSAR
23 - #13 Tomasz Kozłowski
24 - #39 Robert Szewczyk
25 - #15 Dejan Antonijevic
26 - #130 Łukasz Sadowski
27 - #10 Kamil Sadowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Pawelec
1
2:45.916
14:07:42.097
2
2:34.458
40.8
5:20.374
14:10:16.555
+21.376
2:13.082
3
2:35.939
40.4
7:56.313
14:12:52.494
+23.584
2:12.355
4
2:34.714
40.7
10:31.027
14:15:27.208
+22.246
2:12.468
5
2:30.643
41.8
13:01.670
14:17:57.851
+15.648
2:14.995
6
2:32.944
41.2
15:34.614
14:20:30.795
+16.836
2:16.108
7
2:32.453
41.3
18:07.067
14:23:03.248
+16.160
2:16.293