https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Pozostałe
V Cross Country Ziemi Sochaczewskiej
-
Kurdwanów
, 7 września 2008
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #213 Paweł Grabowski
2 - #33 Tomasz Gabara
3 - #4 Przemysław Skrzyniarz
4 - #31 Oskar Pyszczek
5 - #69 Mateusz Sawicki
6 - #223 Konrad Drożdzewski
7 - #113 Zbigniew Wróblewski
8 - #75 Jacek Chudy
9 - #114 Marek Kieruzal
10 - #219 Michał Demczuk
11 - #66 Sławomir Wiśniewski
12 - #13 Piotr Kolankowski
13 - #10 Mariusz Kłos
14 - #666 Michał Piasecki
15 - #1 Zbigniew Łoboda
16 - #6a Sławomir Boczek
17 - #112 Tomasz Ceniak
18 - #22a Daniel Pływaczewski
19 - #21 Radosław Mazurkiewicz
20 - #17a Piotr Zarzeczny
21 - #51 Piotr Śledziński
22 - #82 Sławomir Sulgostawski
23 - #22b Hubert Ślusarczyk
24 - #5a Paweł Kawalec
25 - #233 Piotr Moskalewicz
26 - #44a Marcin Gutowski
27 - #131 Cezary Wróblewski
28 - #77 Krystian Dudziński
29 - #78 Dorota Sumińska
30 - #117 Piotr Szymborski
31 - #1b Hubert Sawicki
32 - #7a Jarosław Flaszczyński
33 - #111a Maciej Szczuraszek
34 - #11 Marcin Pływaczewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #213 Paweł Grabowski
2 - #33 Tomasz Gabara
3 - #4 Przemysław Skrzyniarz
4 - #31 Oskar Pyszczek
5 - #69 Mateusz Sawicki
6 - #223 Konrad Drożdzewski
7 - #113 Zbigniew Wróblewski
8 - #75 Jacek Chudy
9 - #114 Marek Kieruzal
11 - #66 Sławomir Wiśniewski
12 - #13 Piotr Kolankowski
13 - #10 Mariusz Kłos
14 - #666 Michał Piasecki
15 - #1 Zbigniew Łoboda
16 - #6a Sławomir Boczek
17 - #112 Tomasz Ceniak
18 - #22a Daniel Pływaczewski
19 - #21 Radosław Mazurkiewicz
20 - #17a Piotr Zarzeczny
21 - #51 Piotr Śledziński
22 - #82 Sławomir Sulgostawski
23 - #22b Hubert Ślusarczyk
24 - #5a Paweł Kawalec
25 - #233 Piotr Moskalewicz
26 - #44a Marcin Gutowski
27 - #131 Cezary Wróblewski
28 - #77 Krystian Dudziński
29 - #78 Dorota Sumińska
30 - #117 Piotr Szymborski
31 - #1b Hubert Sawicki
32 - #7a Jarosław Flaszczyński
33 - #111a Maciej Szczuraszek
34 - #11 Marcin Pływaczewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Grabowski
1
5:12.252
15:59:07.060
2
4:52.370
43.1
10:04.622
16:03:59.430
+46.424
4:05.946
3
4:45.179
44.2
14:49.801
16:08:44.609
+33.091
4:12.088
4
4:41.514
44.8
19:31.315
16:13:26.123
+28.810
4:12.704
5
4:46.479
44.0
24:17.794
16:18:12.602
+31.981
4:14.498
6
4:42.019
44.7
28:59.813
16:22:54.621
+35.266
4:06.753
7
4:39.716
45.0
33:39.529
16:27:34.337
+20.812
4:18.904
8
4:46.119
44.0
38:25.648
16:32:20.456
+38.239
4:07.880
9
4:57.104
42.4
43:22.752
16:37:17.560
+41.676
4:15.428
10
4:56.965
42.4
48:19.717
16:42:14.525
+47.674
4:09.291
11
4:54.547
42.8
53:14.264
16:47:09.072
+44.241
4:10.306
12
4:53.134
43.0
58:07.398
16:52:02.206
+44.026
4:09.108
13
4:46.819
43.9
1:02:54.217
16:56:49.025
+35.012
4:11.807
14
4:51.626
43.2
1:07:45.843
17:01:40.651
+41.731
4:09.895
15
4:54.197
42.8
1:12:40.040
17:06:34.848
+28.990
4:25.207
16
4:55.804
42.6
1:17:35.844
17:11:30.652
+6.075
4:49.729
17
4:58.920
42.2
1:22:34.764
17:16:29.572
+47.211
4:11.709
18
4:51.604
43.2
1:27:26.368
17:21:21.176
+39.013
4:12.591
19
4:43.558
44.4
1:32:09.926
17:26:04.734
+21.440
4:22.118