https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Pozostałe
XVI Puchar Wiosny
-
Sochaczew
, 1 maja 2008
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #65 Grzegorz Amilianowicz
2 - #75 Marek Jarząbek
3 - #80 Paweł Kamiński
4 - #31 Oskar Pyszczek
5 - #031 Paweł Pietrzak
6 - #511 Robert Kaniewski
7 - #33 Tomasz Gabara
8 - #223 Konrad Drożdzewski
9 - #77 Przemysław Libartowski
10 - #34 Piotr Kosiński
11 - #8 Cezary Zalewski
12 - #209 Dariusz Kołodziejak
13 - #132 Marcin Bartnikowski
14 - #666 Adrian Prusinowski
15 - #7 Krzysztof Parzych
16 - #965 Paweł Beczyński
17 - #70 Konrad Robak
18 - #180 Jacek Wroński
19 - #110 Krzysztof Białek
20 - #22 Przemysław Michalski
21 - #50 Kacper Rajmer
22 - #111 Maciej Szczuraszek
23 - #7 Jacek Chudy
24 - #68 Krzysztof Chudy
25 - #101 Kamil Wizgier
26 - #21 Piotr Skrzypczuk
27 - #55 Mateusz Owczarek
28 - #113 Zbigniew Wróblewski
29 - #71 Daniel Budny
30 - #2 Tomasz Piotrowski
31 - #17 Michał Kowalewicz
32 - #97 Daniel Sutowicz
33 - #1 Zbigniew Łoboda
34 - #120 Krystian Andrzejewski
35 - #14 Artur Plewnicki
36 - #112 Sylwester Wielec
37 - #175 Krzysztof Rota
38 - #177 Krystian Dudziński
39 - #96 Jakub Chłodziński
40 - #24 Radosław Jeż
41 - #54 Robert Boroń
42 - #78 Maciej Tokaj
43 - #3 Hubert Barszczewski
44 - #4 Jacek Osowski
45 - #80 Sławomir Sulgostawski
46 - #11 Cezary Wróblewski
47 - #131 Tomasz Koc
48 - #199 Mateusz Zych
49 - #333 Przemysław Kwiatek
50 - #22 Waldemar Kozłowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #75 Marek Jarząbek
3 - #80 Paweł Kamiński
4 - #31 Oskar Pyszczek
5 - #031 Paweł Pietrzak
6 - #511 Robert Kaniewski
7 - #33 Tomasz Gabara
8 - #223 Konrad Drożdzewski
9 - #77 Przemysław Libartowski
10 - #34 Piotr Kosiński
11 - #8 Cezary Zalewski
12 - #209 Dariusz Kołodziejak
13 - #132 Marcin Bartnikowski
14 - #666 Adrian Prusinowski
15 - #7 Krzysztof Parzych
16 - #965 Paweł Beczyński
17 - #70 Konrad Robak
18 - #180 Jacek Wroński
19 - #110 Krzysztof Białek
20 - #22 Przemysław Michalski
21 - #50 Kacper Rajmer
22 - #111 Maciej Szczuraszek
23 - #7 Jacek Chudy
24 - #68 Krzysztof Chudy
25 - #101 Kamil Wizgier
26 - #21 Piotr Skrzypczuk
27 - #55 Mateusz Owczarek
28 - #113 Zbigniew Wróblewski
29 - #71 Daniel Budny
30 - #2 Tomasz Piotrowski
31 - #17 Michał Kowalewicz
32 - #97 Daniel Sutowicz
33 - #1 Zbigniew Łoboda
34 - #120 Krystian Andrzejewski
35 - #14 Artur Plewnicki
36 - #112 Sylwester Wielec
37 - #175 Krzysztof Rota
38 - #177 Krystian Dudziński
39 - #96 Jakub Chłodziński
40 - #24 Radosław Jeż
41 - #54 Robert Boroń
42 - #78 Maciej Tokaj
43 - #3 Hubert Barszczewski
44 - #4 Jacek Osowski
45 - #80 Sławomir Sulgostawski
46 - #11 Cezary Wróblewski
47 - #131 Tomasz Koc
48 - #199 Mateusz Zych
49 - #333 Przemysław Kwiatek
50 - #22 Waldemar Kozłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
39.719
14:18:29.025
1
1:51.010
51.8
2:30.729
14:20:20.035
2
1:50.746
52.0
4:21.475
14:22:10.781
3
1:48.270
53.2
6:09.745
14:23:59.051
4
1:47.133
53.7
7:56.878
14:25:46.184
5
1:49.620
52.5
9:46.498
14:27:35.804
6
1:48.188
53.2
11:34.686
14:29:23.992
7
1:51.795
51.5
13:26.481
14:31:15.787
8
1:54.415
50.3
15:20.896
14:33:10.202