https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Rozgrzewka
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Człuchów - Poland
, 20 lipca 2008
Romain Frast
Tadeusz Szwemin
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Davis Ivanovs
2 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
3 - #93 Lauri Lehtla
4 - #60 Niks Apfelbaums
5 - #55 Milan Spicak
6 - #43 Sander Van Herpen
7 - #23 Peter Tadic
8 - #222 Kevin Van Den Hoorn
9 - #97 Jeffrey Visser
10 - #82 Edgars Ruditis
11 - #110 Andre Park
12 - #74 Ardo Kaurit
13 - #66 Maurice Klijn
14 - #104 Andis Valts
15 - #125 Łukasz Samborski
16 - #45 Łukasz Bembenik
17 - #146 Mick Van Heugten
18 - #145 Sander Bouwmeester
19 - #29 Konstantin Kurennov
20 - #47 Jakub Piątek
21 - #139 Borut Bele
22 - #144 Ondrej Brendl
23 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
24 - #44 Damian Dymowski
25 - #133 Filip Łubisz
26 - #147 Sebastian Knoff
27 - #96 Toms Macuks
28 - #132 Michał Pawlak
29 - #151 Filip Kaźmierczak
30 - #51 Olexiy Molchanov
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Davis Ivanovs
2 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
3 - #93 Lauri Lehtla
4 - #60 Niks Apfelbaums
5 - #55 Milan Spicak
6 - #43 Sander Van Herpen
7 - #23 Peter Tadic
8 - #222 Kevin Van Den Hoorn
9 - #97 Jeffrey Visser
10 - #82 Edgars Ruditis
11 - #110 Andre Park
12 - #74 Ardo Kaurit
13 - #66 Maurice Klijn
14 - #104 Andis Valts
15 - #125 Łukasz Samborski
16 - #45 Łukasz Bembenik
17 - #146 Mick Van Heugten
18 - #145 Sander Bouwmeester
19 - #29 Konstantin Kurennov
20 - #47 Jakub Piątek
21 - #139 Borut Bele
22 - #144 Ondrej Brendl
24 - #44 Damian Dymowski
25 - #133 Filip Łubisz
26 - #147 Sebastian Knoff
27 - #96 Toms Macuks
28 - #132 Michał Pawlak
29 - #151 Filip Kaźmierczak
30 - #51 Olexiy Molchanov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Davis Ivanovs
1
2:54.555
10:29:57.936
2
2:20.969
44.7
5:15.524
10:32:18.905
-12.443
2:33.412
3
2:25.523
43.3
7:41.047
10:34:44.428
+17.316
2:08.207
4
3:07.438
33.6
10:48.485
10:37:51.866
-28.720
3:36.158
5
2:17.073
46.0
13:05.558
10:40:08.939
+10.305
2:06.768
6
2:49.638
37.1
15:55.196
10:42:58.577
+23.790
2:25.848
7
2:41.884
38.9
18:37.080
10:45:40.461
-8.825
2:50.709
8
7:40.054
13.7
26:17.134
10:53:20.515
+5:03.203
2:36.851
9
2:16.675
46.1
28:33.809
10:55:37.190
+9.912
2:06.763