https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Trening dowolny II
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Svendborg - Denmark
, 14 września 2008
Marian Zupa
Erling Christiansen
Kristian Lang
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Davis Ivanovs
2 - #832 Kasper Lynggaard
3 - #96 Toms Macuks
4 - #55 Milan Spicak
5 - #136 Stefan K. Olsen
6 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
7 - #831 Kim O. Sorensen
8 - #833 Jim B. Sorensen
9 - #221 Priit Ratsep
10 - #11 Łukasz Lonka
11 - #25 Mathias Hall Keller
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #830 Rasmus Lynggaard
14 - #74 Ardo Kaurit
15 - #23 Peter Tadic
16 - #43 Sander Van Herpen
17 - #63 Bart Conen
18 - #110 Andre Park
19 - #230 Max Nilsson
20 - #838 Calle Aspegren
21 - #42 Rob Kraaijevanger
22 - #125 Łukasz Samborski
23 - #222 Kevin Van Den Hoorn
24 - #231 Frederik Holmquist
25 - #145 Sander Bouwmeester
26 - #137 Ondrej Brendl
27 - #146 Mick Van Heugten
28 - #834 Rune Kvist
29 - #837 Matias Klocker
30 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
31 - #47 Jakub Piątek
32 - #152 Filip Więckowski
33 - #51 Olexiy Molchanov
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Davis Ivanovs
2 - #832 Kasper Lynggaard
3 - #96 Toms Macuks
4 - #55 Milan Spicak
5 - #136 Stefan K. Olsen
6 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
7 - #831 Kim O. Sorensen
8 - #833 Jim B. Sorensen
9 - #221 Priit Ratsep
10 - #11 Łukasz Lonka
11 - #25 Mathias Hall Keller
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #830 Rasmus Lynggaard
14 - #74 Ardo Kaurit
15 - #23 Peter Tadic
17 - #63 Bart Conen
18 - #110 Andre Park
19 - #230 Max Nilsson
20 - #838 Calle Aspegren
21 - #42 Rob Kraaijevanger
22 - #125 Łukasz Samborski
23 - #222 Kevin Van Den Hoorn
24 - #231 Frederik Holmquist
25 - #145 Sander Bouwmeester
26 - #137 Ondrej Brendl
27 - #146 Mick Van Heugten
28 - #834 Rune Kvist
29 - #837 Matias Klocker
30 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
31 - #47 Jakub Piątek
32 - #152 Filip Więckowski
33 - #51 Olexiy Molchanov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Davis Ivanovs
1
7.569
13:49:31.757
2
1:58.363
53.2
2:05.932
13:51:30.120
-32.160
2:30.523
3
1:54.160
55.2
4:00.092
13:53:24.280
-6.933
2:01.093
4
1:54.219
55.2
5:54.311
13:55:18.499
-30.413
2:24.632
5
1:53.867
55.3
7:48.178
13:57:12.366
+2.472
1:51.395
6
9:30.563
11.0
17:18.741
14:06:42.929
+7:39.441
1:51.122
7
1:52.825
55.8
19:11.566
14:08:35.754
+2.980
1:49.845
8
1:53.920
55.3
21:05.486
14:10:29.674
-3:15.583
5:09.503
9
1:52.082
56.2
22:57.568
14:12:21.756
-1:50.298
3:42.380
10
2:12.046
47.7
25:09.614
14:14:33.802
+21.975
1:50.071
11
1:52.033
56.2
27:01.647
14:16:25.835
-2:42.365
4:34.398
12
2:09.650
48.6
29:11.297
14:18:35.485
-0.382
2:10.032
13
2:10.701
48.2
31:21.998
14:20:46.186