https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Człuchów - Poland
, 20 lipca 2008
Romain Frast
Tadeusz Szwemin
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #93 Lauri Lehtla
2 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
3 - #74 Ardo Kaurit
4 - #96 Toms Macuks
5 - #43 Sander Van Herpen
6 - #66 Maurice Klijn
7 - #40 Davis Ivanovs
8 - #60 Niks Apfelbaums
9 - #23 Peter Tadic
10 - #82 Edgars Ruditis
11 - #55 Milan Spicak
12 - #125 Łukasz Samborski
13 - #222 Kevin Van Den Hoorn
14 - #97 Jeffrey Visser
15 - #110 Andre Park
16 - #104 Andis Valts
17 - #145 Sander Bouwmeester
18 - #146 Mick Van Heugten
19 - #139 Borut Bele
20 - #144 Ondrej Brendl
21 - #45 Łukasz Bembenik
22 - #47 Jakub Piątek
23 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
24 - #133 Filip Łubisz
25 - #29 Konstantin Kurennov
26 - #147 Sebastian Knoff
27 - #44 Damian Dymowski
28 - #151 Filip Kaźmierczak
29 - #51 Olexiy Molchanov
30 - #132 Michał Pawlak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #93 Lauri Lehtla
2 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
3 - #74 Ardo Kaurit
4 - #96 Toms Macuks
5 - #43 Sander Van Herpen
6 - #66 Maurice Klijn
7 - #40 Davis Ivanovs
8 - #60 Niks Apfelbaums
9 - #23 Peter Tadic
10 - #82 Edgars Ruditis
11 - #55 Milan Spicak
12 - #125 Łukasz Samborski
13 - #222 Kevin Van Den Hoorn
14 - #97 Jeffrey Visser
15 - #110 Andre Park
16 - #104 Andis Valts
17 - #145 Sander Bouwmeester
18 - #146 Mick Van Heugten
19 - #139 Borut Bele
20 - #144 Ondrej Brendl
21 - #45 Łukasz Bembenik
22 - #47 Jakub Piątek
23 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
24 - #133 Filip Łubisz
25 - #29 Konstantin Kurennov
26 - #147 Sebastian Knoff
27 - #44 Damian Dymowski
28 - #151 Filip Kaźmierczak
30 - #132 Michał Pawlak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Lauri Lehtla
1
3:39.896
16:23:40.896
2
2:23.407
43.9
6:03.303
16:26:04.303
+20.007
2:03.400
3
2:20.605
44.8
8:23.908
16:28:24.908
-4:21.180
6:41.785
4
12:03.577
8.7
20:27.485
16:40:28.485
+9:59.230
2:04.347
5
2:23.749
43.8
22:51.234
16:42:52.234
+19.579
2:04.170
6
2:47.047
37.7
25:38.281
16:45:39.281
-6:36.928
9:23.975
7
2:21.568
44.5
27:59.849
16:48:00.849
+18.296
2:03.272