https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Svendborg - Denmark
, 14 września 2008
Marian Zupa
Erling Christiansen
Kristian Lang
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Davis Ivanovs
2 - #215 Kasper Lynggaard
3 - #212 Kristjan Ratsep
4 - #25 Mathias Hall Keller
5 - #11 Łukasz Lonka
6 - #55 Milan Spicak
7 - #831 Kim O. Sorensen
8 - #833 Jim B. Sorensen
9 - #74 Ardo Kaurit
10 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
11 - #136 Stefan K. Olsen
12 - #110 Andre Park
13 - #838 Calle Aspegren
14 - #221 Priit Ratsep
15 - #23 Peter Tadic
16 - #42 Rob Kraaijevanger
17 - #222 Kevin Van Den Hoorn
18 - #231 Frederik Holmquist
19 - #145 Sander Bouwmeester
20 - #315 Rasmus Lynggaard
21 - #137 Ondrej Brendl
22 - #63 Bart Conen
23 - #230 Max Nilsson
24 - #43 Sander Van Herpen
25 - #47 Jakub Piątek
26 - #146 Mick Van Heugten
27 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
28 - #834 Rune Kvist
29 - #51 Olexiy Molchanov
30 - #837 Matias Klocker
31 - #96 Toms Macuks
32 - #125 Łukasz Samborski
33 - #152 Filip Więckowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Davis Ivanovs
2 - #215 Kasper Lynggaard
3 - #212 Kristjan Ratsep
4 - #25 Mathias Hall Keller
5 - #11 Łukasz Lonka
6 - #55 Milan Spicak
7 - #831 Kim O. Sorensen
8 - #833 Jim B. Sorensen
9 - #74 Ardo Kaurit
10 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
11 - #136 Stefan K. Olsen
12 - #110 Andre Park
13 - #838 Calle Aspegren
14 - #221 Priit Ratsep
15 - #23 Peter Tadic
16 - #42 Rob Kraaijevanger
17 - #222 Kevin Van Den Hoorn
18 - #231 Frederik Holmquist
19 - #145 Sander Bouwmeester
20 - #315 Rasmus Lynggaard
21 - #137 Ondrej Brendl
23 - #230 Max Nilsson
24 - #43 Sander Van Herpen
25 - #47 Jakub Piątek
26 - #146 Mick Van Heugten
27 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
28 - #834 Rune Kvist
29 - #51 Olexiy Molchanov
30 - #837 Matias Klocker
31 - #96 Toms Macuks
32 - #125 Łukasz Samborski
33 - #152 Filip Więckowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Davis Ivanovs
1
57.250
16:11:39.242
2
1:59.704
52.6
2:56.954
16:13:38.946
+7.203
1:52.501
3
1:57.537
53.6
4:54.491
16:15:36.483
+4.717
1:52.820
4
1:59.012
52.9
6:53.503
16:17:35.495
+6.495
1:52.517
5
1:57.463
53.6
8:50.966
16:19:32.958
+5.501
1:51.962
6
1:58.073
53.4
10:49.039
16:21:31.031
+5.996
1:52.077
7
1:58.863
53.0
12:47.902
16:23:29.894
+6.165
1:52.698
8
2:00.189
52.4
14:48.091
16:25:30.083
+6.890
1:53.299
9
1:59.677
52.6
16:47.768
16:27:29.760
+7.030
1:52.647
10
1:59.470
52.7
18:47.238
16:29:29.230
+6.783
1:52.687
11
2:00.607
52.2
20:47.845
16:31:29.837
+6.279
1:54.328
12
2:00.798
52.2
22:48.643
16:33:30.635
+5.847
1:54.951
13
2:00.205
52.4
24:48.848
16:35:30.840
+6.331
1:53.874
14
2:00.816
52.1
26:49.664
16:37:31.656
+6.756
1:54.060
15
1:58.173
53.3
28:47.837
16:39:29.829
+2.977
1:55.196
16
2:01.660
51.8
30:49.497
16:41:31.489
+4.207
1:57.453