https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Człuchów - Poland
, 20 lipca 2008
Romain Frast
Tadeusz Szwemin
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #74 Ardo Kaurit
2 - #40 Davis Ivanovs
3 - #55 Milan Spicak
4 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
5 - #43 Sander Van Herpen
6 - #66 Maurice Klijn
7 - #60 Niks Apfelbaums
8 - #96 Toms Macuks
9 - #82 Edgars Ruditis
10 - #23 Peter Tadic
11 - #222 Kevin Van Den Hoorn
12 - #125 Łukasz Samborski
13 - #97 Jeffrey Visser
14 - #145 Sander Bouwmeester
15 - #45 Łukasz Bembenik
16 - #144 Ondrej Brendl
17 - #47 Jakub Piątek
18 - #147 Sebastian Knoff
19 - #146 Mick Van Heugten
20 - #51 Olexiy Molchanov
21 - #133 Filip Łubisz
22 - #151 Filip Kaźmierczak
23 - #132 Michał Pawlak
24 - #44 Damian Dymowski
25 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
26 - #110 Andre Park
27 - #139 Borut Bele
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #74 Ardo Kaurit
2 - #40 Davis Ivanovs
3 - #55 Milan Spicak
4 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
5 - #43 Sander Van Herpen
6 - #66 Maurice Klijn
7 - #60 Niks Apfelbaums
8 - #96 Toms Macuks
9 - #82 Edgars Ruditis
10 - #23 Peter Tadic
11 - #222 Kevin Van Den Hoorn
12 - #125 Łukasz Samborski
13 - #97 Jeffrey Visser
14 - #145 Sander Bouwmeester
15 - #45 Łukasz Bembenik
17 - #47 Jakub Piątek
18 - #147 Sebastian Knoff
19 - #146 Mick Van Heugten
20 - #51 Olexiy Molchanov
21 - #133 Filip Łubisz
22 - #151 Filip Kaźmierczak
23 - #132 Michał Pawlak
24 - #44 Damian Dymowski
25 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
26 - #110 Andre Park
27 - #139 Borut Bele
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Ardo Kaurit
1
2:35.949
16:12:51.431
2
2:23.111
44.0
4:59.060
16:15:14.542
+12.207
2:10.904
3
2:22.141
44.3
7:21.201
16:17:36.683
+10.777
2:11.364
4
2:23.523
43.9
9:44.724
16:20:00.206
+11.610
2:11.913
5
2:24.621
43.6
12:09.345
16:22:24.827
+12.108
2:12.513
6
2:23.212
44.0
14:32.557
16:24:48.039
+12.028
2:11.184
7
2:23.360
43.9
16:55.917
16:27:11.399
+12.340
2:11.020
8
2:24.743
43.5
19:20.660
16:29:36.142
+13.782
2:10.961
9
2:25.904
43.2
21:46.564
16:32:02.046
+14.036
2:11.868
10
2:28.425
42.4
24:14.989
16:34:30.471
+15.643
2:12.782
11
2:28.953
42.3
26:43.942
16:36:59.424
+15.328
2:13.625
12
2:32.683
41.3
29:16.625
16:39:32.107
+18.824
2:13.859
13
2:32.296
41.4
31:48.921
16:42:04.403
+16.774
2:15.522