https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Człuchów - Poland
, 20 lipca 2008
Romain Frast
Tadeusz Szwemin
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #60 Niks Apfelbaums
2 - #222 Kevin Van Den Hoorn
3 - #40 Davis Ivanovs
4 - #55 Milan Spicak
5 - #23 Peter Tadic
6 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
7 - #82 Edgars Ruditis
8 - #125 Łukasz Samborski
9 - #74 Ardo Kaurit
10 - #43 Sander Van Herpen
11 - #66 Maurice Klijn
12 - #110 Andre Park
13 - #97 Jeffrey Visser
14 - #146 Mick Van Heugten
15 - #145 Sander Bouwmeester
16 - #29 Konstantin Kurennov
17 - #144 Ondrej Brendl
18 - #96 Toms Macuks
19 - #45 Łukasz Bembenik
20 - #47 Jakub Piątek
21 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
22 - #147 Sebastian Knoff
23 - #139 Borut Bele
24 - #133 Filip Łubisz
25 - #51 Olexiy Molchanov
26 - #44 Damian Dymowski
27 - #132 Michał Pawlak
28 - #151 Filip Kaźmierczak
29 - #104 Andis Valts
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #60 Niks Apfelbaums
2 - #222 Kevin Van Den Hoorn
3 - #40 Davis Ivanovs
4 - #55 Milan Spicak
5 - #23 Peter Tadic
6 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
7 - #82 Edgars Ruditis
8 - #125 Łukasz Samborski
9 - #74 Ardo Kaurit
10 - #43 Sander Van Herpen
11 - #66 Maurice Klijn
12 - #110 Andre Park
13 - #97 Jeffrey Visser
15 - #145 Sander Bouwmeester
16 - #29 Konstantin Kurennov
17 - #144 Ondrej Brendl
18 - #96 Toms Macuks
19 - #45 Łukasz Bembenik
20 - #47 Jakub Piątek
21 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
22 - #147 Sebastian Knoff
23 - #139 Borut Bele
24 - #133 Filip Łubisz
25 - #51 Olexiy Molchanov
26 - #44 Damian Dymowski
27 - #132 Michał Pawlak
28 - #151 Filip Kaźmierczak
29 - #104 Andis Valts
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Niks Apfelbaums
1
2:26.139
14:12:49.987
2
2:16.713
46.1
4:42.852
14:15:06.700
+8.144
2:08.569
3
2:17.367
45.9
7:00.219
14:17:24.067
+7.361
2:10.006
4
2:19.019
45.3
9:19.238
14:19:43.086
+9.065
2:09.954
5
2:18.996
45.3
11:38.234
14:22:02.082
+7.652
2:11.344
6
2:19.200
45.3
13:57.434
14:24:21.282
+5.941
2:13.259
7
2:18.165
45.6
16:15.599
14:26:39.447
+7.541
2:10.624
8
2:20.439
44.9
18:36.038
14:28:59.886
+7.779
2:12.660
9
2:22.972
44.1
20:59.010
14:31:22.858
+8.670
2:14.302
10
2:21.718
44.5
23:20.728
14:33:44.576
+5.460
2:16.258
11
2:24.430
43.6
25:45.158
14:36:09.006
+9.387
2:15.043
12
2:24.583
43.6
28:09.741
14:38:33.589
+9.801
2:14.782
13
2:24.833
43.5
30:34.574
14:40:58.422
+9.633
2:15.200
14
2:25.368
43.3
32:59.942
14:43:23.790
+5.266
2:20.102