https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Olsztyn
, 31 maja 2008
Andrzej Gaszewski
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #28 Patryk Gudbaj Galica
3 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #4 Patryk Kwaśny
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #47 Wojciech Grodzki
7 - #14 Bartosz Sawczuk
8 - #10 Sebastian Knoff
9 - #9 Rafał Kiczko
10 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #53 Maciej Chyc Magdzin
13 - #19 Filip Więckowski
14 - #13 Adrian Piłat
15 - #20 Michał Ziemski
16 - #16 Damian Dymowski
17 - #44 Michał Pawlak
18 - #26 Tomasz Pacyga
19 - #6 Jakub Piątek
20 - #48 Maciej Woźniak
21 - #11 Bartosz Piątek
22 - #103 Piotr Wojtyło
23 - #129 Filip Kaźmierczak
24 - #71 Patryk Rubacki
25 - #90 Mateusz Kujawa
26 - #49 Mikołaj Kołodziejak
27 - #46 Filip Litwiniak
28 - #25 Daniel Bołtromiejuk
29 - #42 Daniel Stachyra
30 - #51 Tomasz Witkowski
31 - #43 Patryk Stachyra
32 - #171 Krystian Kudłacz
33 - #35 Mieszko Wiśniewski
34 - #50 Mariusz Kałużny
35 - #92 Damian Jędrzejczyk
36 - #66 Bartosz Osiński
37 - #79 Patryk Głowania
38 - #32 Józef Sawicki
39 - #55 Piotr Kulaszewicz
40 - #33 Marcin Bogucki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #28 Patryk Gudbaj Galica
3 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #4 Patryk Kwaśny
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #47 Wojciech Grodzki
7 - #14 Bartosz Sawczuk
9 - #9 Rafał Kiczko
10 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
11 - #57 Dawid Sierociński
12 - #53 Maciej Chyc Magdzin
13 - #19 Filip Więckowski
14 - #13 Adrian Piłat
15 - #20 Michał Ziemski
16 - #16 Damian Dymowski
17 - #44 Michał Pawlak
18 - #26 Tomasz Pacyga
19 - #6 Jakub Piątek
20 - #48 Maciej Woźniak
21 - #11 Bartosz Piątek
22 - #103 Piotr Wojtyło
23 - #129 Filip Kaźmierczak
24 - #71 Patryk Rubacki
25 - #90 Mateusz Kujawa
26 - #49 Mikołaj Kołodziejak
27 - #46 Filip Litwiniak
28 - #25 Daniel Bołtromiejuk
29 - #42 Daniel Stachyra
30 - #51 Tomasz Witkowski
31 - #43 Patryk Stachyra
32 - #171 Krystian Kudłacz
33 - #35 Mieszko Wiśniewski
34 - #50 Mariusz Kałużny
35 - #92 Damian Jędrzejczyk
36 - #66 Bartosz Osiński
37 - #79 Patryk Głowania
38 - #32 Józef Sawicki
39 - #55 Piotr Kulaszewicz
40 - #33 Marcin Bogucki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:05.039
15:37:44.925
2
2:12.170
46.3
4:17.209
15:39:57.095
+9.571
2:02.599
3
2:11.277
46.6
6:28.486
15:42:08.372
+9.466
2:01.811
4
2:11.277
46.6
8:39.763
15:44:19.649
+8.785
2:02.492
5
2:10.997
46.7
10:50.760
15:46:30.646
+5.486
2:05.511
6
2:11.171
46.7
13:01.931
15:48:41.817
+7.063
2:04.108
7
2:13.527
45.8
15:15.458
15:50:55.344
+7.235
2:06.292
8
2:12.942
46.0
17:28.400
15:53:08.286
+7.585
2:05.357
9
2:11.998
46.4
19:40.398
15:55:20.284
+6.511
2:05.487
10
2:12.055
46.3
21:52.453
15:57:32.339
+7.723
2:04.332
11
2:13.743
45.8
24:06.196
15:59:46.082
+6.084
2:07.659
12
2:15.129
45.3
26:21.325
16:02:01.211
+7.226
2:07.903