https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Olsztyn
, 31 maja 2008
Andrzej Gaszewski
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #28 Patryk Gudbaj Galica
3 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #4 Patryk Kwaśny
5 - #6 Jakub Piątek
6 - #10 Sebastian Knoff
7 - #9 Rafał Kiczko
8 - #16 Damian Dymowski
9 - #57 Dawid Sierociński
10 - #47 Wojciech Grodzki
11 - #19 Filip Więckowski
12 - #13 Adrian Piłat
13 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #11 Bartosz Piątek
15 - #14 Bartosz Sawczuk
16 - #32 Józef Sawicki
17 - #5 Filip Łubisz
18 - #129 Filip Kaźmierczak
19 - #53 Maciej Chyc Magdzin
20 - #48 Maciej Woźniak
21 - #20 Michał Ziemski
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
23 - #46 Filip Litwiniak
24 - #103 Piotr Wojtyło
25 - #26 Tomasz Pacyga
26 - #79 Patryk Głowania
27 - #44 Michał Pawlak
28 - #71 Patryk Rubacki
29 - #90 Mateusz Kujawa
30 - #25 Daniel Bołtromiejuk
31 - #49 Mikołaj Kołodziejak
32 - #43 Patryk Stachyra
33 - #51 Tomasz Witkowski
34 - #42 Daniel Stachyra
35 - #50 Mariusz Kałużny
36 - #171 Krystian Kudłacz
37 - #55 Piotr Kulaszewicz
38 - #66 Bartosz Osiński
39 - #35 Mieszko Wiśniewski
40 - #33 Marcin Bogucki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #28 Patryk Gudbaj Galica
3 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #4 Patryk Kwaśny
5 - #6 Jakub Piątek
6 - #10 Sebastian Knoff
7 - #9 Rafał Kiczko
8 - #16 Damian Dymowski
9 - #57 Dawid Sierociński
10 - #47 Wojciech Grodzki
11 - #19 Filip Więckowski
12 - #13 Adrian Piłat
13 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #11 Bartosz Piątek
15 - #14 Bartosz Sawczuk
16 - #32 Józef Sawicki
17 - #5 Filip Łubisz
18 - #129 Filip Kaźmierczak
19 - #53 Maciej Chyc Magdzin
20 - #48 Maciej Woźniak
21 - #20 Michał Ziemski
22 - #92 Damian Jędrzejczyk
23 - #46 Filip Litwiniak
24 - #103 Piotr Wojtyło
25 - #26 Tomasz Pacyga
27 - #44 Michał Pawlak
28 - #71 Patryk Rubacki
29 - #90 Mateusz Kujawa
30 - #25 Daniel Bołtromiejuk
31 - #49 Mikołaj Kołodziejak
32 - #43 Patryk Stachyra
33 - #51 Tomasz Witkowski
34 - #42 Daniel Stachyra
35 - #50 Mariusz Kałużny
36 - #171 Krystian Kudłacz
37 - #55 Piotr Kulaszewicz
38 - #66 Bartosz Osiński
39 - #35 Mieszko Wiśniewski
40 - #33 Marcin Bogucki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:20.606
13:37:35.559
2
2:22.272
43.0
4:42.878
13:39:57.831
+22.066
2:00.206
3
2:36.773
39.0
7:19.651
13:42:34.604
+35.584
2:01.189
4
2:03.722
49.5
9:23.373
13:44:38.326
-3.747
2:07.469
5
2:19.501
43.9
11:42.874
13:46:57.827
+16.741
2:02.760
6
2:17.546
44.5
14:00.420
13:49:15.373
+13.737
2:03.809
7
2:20.301
43.6
16:20.721
13:51:35.674
+18.331
2:01.970
8
2:20.623
43.5
18:41.344
13:53:56.297
+17.125
2:03.498
9
2:18.770
44.1
21:00.114
13:56:15.067
+17.062
2:01.708
10
2:21.049
43.4
23:21.163
13:58:36.116
+16.921
2:04.128
11
2:20.582
43.5
25:41.745
14:00:56.698
+15.758
2:04.824