https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Arkadiusz Mańk
2 - #18 Łukasz Lonka
3 - #177 Ronny Herlitschke
4 - #5 Łukasz Kędzierski
5 - #2 Karol Kędzierski
6 - #117 Toni Wolf
7 - #181 Paweł Szturomski
8 - #9 Fabian Szymański
9 - #4 Jacek Olszewski
10 - #25 Karol Knap
11 - #8 Mateusz Ognisty
12 - #118 Aleksander Fledler
13 - #13 Mirosław Kowalski
14 - #6 Jacek Lonka
15 - #67 Piotr Zalewski
16 - #103 Sławomir Przybyła
17 - #75 Marcin Rzętkowski
18 - #12 Waldemar Lonka
19 - #87 Marcin Krakowski
20 - #15 Jakub Majchrzak
21 - #89 Andrzej SEREMET
22 - #98 Karol Różański
23 - #157 Ronny Borch
24 - #70 Mariusz Bukowski
25 - #26 Wiesław Wiśniewski
26 - #140 Szymon Przymusiński
27 - #31 Janusz Piotrowski
28 - #62 Tomasz Zych
29 - #72 Jarosław Ziemacki
30 - #54 Tomasz Stachyra
31 - #59 Stanisław Żytecki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Arkadiusz Mańk
2 - #18 Łukasz Lonka
3 - #177 Ronny Herlitschke
4 - #5 Łukasz Kędzierski
5 - #2 Karol Kędzierski
6 - #117 Toni Wolf
7 - #181 Paweł Szturomski
8 - #9 Fabian Szymański
9 - #4 Jacek Olszewski
10 - #25 Karol Knap
11 - #8 Mateusz Ognisty
12 - #118 Aleksander Fledler
14 - #6 Jacek Lonka
15 - #67 Piotr Zalewski
16 - #103 Sławomir Przybyła
17 - #75 Marcin Rzętkowski
18 - #12 Waldemar Lonka
19 - #87 Marcin Krakowski
20 - #15 Jakub Majchrzak
21 - #89 Andrzej SEREMET
22 - #98 Karol Różański
23 - #157 Ronny Borch
24 - #70 Mariusz Bukowski
25 - #26 Wiesław Wiśniewski
26 - #140 Szymon Przymusiński
27 - #31 Janusz Piotrowski
28 - #62 Tomasz Zych
29 - #72 Jarosław Ziemacki
30 - #54 Tomasz Stachyra
31 - #59 Stanisław Żytecki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Arkadiusz Mańk
1:52.206
11:51:11.729
1
2:35.562
44.0
4:27.768
11:53:47.291
+2.312
2:33.250
2
2:18.913
49.2
6:46.681
11:56:06.204
+7.513
2:11.400
3
3:34.612
31.9
10:21.293
11:59:40.816
+1:24.165
2:10.447
4
2:16.062
50.3
12:37.355
12:01:56.878
-1:37.274
3:53.336
5
3:59.713
28.5
16:37.068
12:05:56.591
+1:49.733
2:09.980
6
2:48.241
40.7
19:25.309
12:08:44.832
-1:46.778
4:35.019
7
2:16.248
50.2
21:41.557
12:11:01.080
+8.411
2:07.837