https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Łukasz Kędzierski
2 - #2 Karol Kędzierski
3 - #177 Ronny Herlitschke
4 - #7 Arkadiusz Mańk
5 - #117 Toni Wolf
6 - #6 Jacek Lonka
7 - #9 Fabian Szymański
8 - #25 Karol Knap
9 - #8 Mateusz Ognisty
10 - #4 Jacek Olszewski
11 - #181 Paweł Szturomski
12 - #15 Jakub Majchrzak
13 - #12 Waldemar Lonka
14 - #118 Aleksander Fledler
15 - #75 Marcin Rzętkowski
16 - #98 Karol Różański
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #67 Piotr Zalewski
19 - #87 Marcin Krakowski
20 - #157 Ronny Borch
21 - #62 Tomasz Zych
22 - #70 Mariusz Bukowski
23 - #31 Janusz Piotrowski
24 - #54 Tomasz Stachyra
25 - #103 Sławomir Przybyła
26 - #59 Stanisław Żytecki
27 - #140 Szymon Przymusiński
28 - #89 Andrzej SEREMET
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Łukasz Kędzierski
2 - #2 Karol Kędzierski
3 - #177 Ronny Herlitschke
4 - #7 Arkadiusz Mańk
5 - #117 Toni Wolf
6 - #6 Jacek Lonka
8 - #25 Karol Knap
9 - #8 Mateusz Ognisty
10 - #4 Jacek Olszewski
11 - #181 Paweł Szturomski
12 - #15 Jakub Majchrzak
13 - #12 Waldemar Lonka
14 - #118 Aleksander Fledler
15 - #75 Marcin Rzętkowski
16 - #98 Karol Różański
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #67 Piotr Zalewski
19 - #87 Marcin Krakowski
20 - #157 Ronny Borch
21 - #62 Tomasz Zych
22 - #70 Mariusz Bukowski
23 - #31 Janusz Piotrowski
24 - #54 Tomasz Stachyra
25 - #103 Sławomir Przybyła
26 - #59 Stanisław Żytecki
27 - #140 Szymon Przymusiński
28 - #89 Andrzej SEREMET
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kędzierski
5.479
16:59:48.236
1
2:25.470
48.3
2:30.949
17:02:13.706
+6.278
2:19.192
2
2:27.991
47.4
4:58.940
17:04:41.697
+7.543
2:20.448
3
2:24.702
48.5
7:23.642
17:07:06.399
+5.845
2:18.857
4
2:24.662
48.5
9:48.304
17:09:31.061
+3.929
2:20.733
5
2:24.529
48.6
12:12.833
17:11:55.590
+5.840
2:18.689
6
2:23.927
48.8
14:36.760
17:14:19.517
+5.403
2:18.524
7
2:25.848
48.1
17:02.608
17:16:45.365
+6.723
2:19.125
8
2:25.373
48.3
19:27.981
17:19:10.738
+6.240
2:19.133
9
2:24.854
48.5
21:52.835
17:21:35.592
+5.233
2:19.621
10
2:27.717
47.5
24:20.552
17:24:03.309
+7.602
2:20.115
11
2:28.894
47.1
26:49.446
17:26:32.203
+8.418
2:20.476
12
2:29.676
46.9
29:19.122
17:29:01.879
+10.446
2:19.230
13
2:32.102
46.2
31:51.224
17:31:33.981
+10.216
2:21.886