https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Łukasz Kędzierski
2 - #2 Karol Kędzierski
3 - #177 Ronny Herlitschke
4 - #7 Arkadiusz Mańk
5 - #117 Toni Wolf
6 - #6 Jacek Lonka
7 - #9 Fabian Szymański
8 - #25 Karol Knap
9 - #8 Mateusz Ognisty
10 - #4 Jacek Olszewski
11 - #181 Paweł Szturomski
12 - #15 Jakub Majchrzak
13 - #12 Waldemar Lonka
14 - #118 Aleksander Fledler
15 - #75 Marcin Rzętkowski
16 - #98 Karol Różański
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #67 Piotr Zalewski
19 - #87 Marcin Krakowski
20 - #157 Ronny Borch
21 - #62 Tomasz Zych
22 - #70 Mariusz Bukowski
23 - #31 Janusz Piotrowski
24 - #54 Tomasz Stachyra
25 - #103 Sławomir Przybyła
26 - #59 Stanisław Żytecki
27 - #140 Szymon Przymusiński
28 - #89 Andrzej SEREMET
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Łukasz Kędzierski
2 - #2 Karol Kędzierski
3 - #177 Ronny Herlitschke
4 - #7 Arkadiusz Mańk
5 - #117 Toni Wolf
6 - #6 Jacek Lonka
7 - #9 Fabian Szymański
8 - #25 Karol Knap
9 - #8 Mateusz Ognisty
10 - #4 Jacek Olszewski
11 - #181 Paweł Szturomski
12 - #15 Jakub Majchrzak
13 - #12 Waldemar Lonka
14 - #118 Aleksander Fledler
15 - #75 Marcin Rzętkowski
16 - #98 Karol Różański
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #67 Piotr Zalewski
19 - #87 Marcin Krakowski
20 - #157 Ronny Borch
21 - #62 Tomasz Zych
23 - #31 Janusz Piotrowski
24 - #54 Tomasz Stachyra
25 - #103 Sławomir Przybyła
26 - #59 Stanisław Żytecki
27 - #140 Szymon Przymusiński
28 - #89 Andrzej SEREMET
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kędzierski
6.616
16:59:49.373
1
2:46.879
42.1
2:53.495
17:02:36.252
+27.687
2:19.192
2
2:34.758
45.4
5:28.253
17:05:11.010
+14.310
2:20.448
3
2:33.972
45.6
8:02.225
17:07:44.982
+15.115
2:18.857
4
2:36.608
44.8
10:38.833
17:10:21.590
+15.875
2:20.733
5
2:34.459
45.4
13:13.292
17:12:56.049
+15.770
2:18.689
6
2:34.850
45.3
15:48.142
17:15:30.899
+16.326
2:18.524
7
2:35.811
45.1
18:23.953
17:18:06.710
+16.686
2:19.125
8
3:03.470
38.3
21:27.423
17:21:10.180
+44.337
2:19.133
9
2:34.670
45.4
24:02.093
17:23:44.850
+15.049
2:19.621
10
2:35.023
45.3
26:37.116
17:26:19.873
+14.908
2:20.115
11
2:34.773
45.4
29:11.889
17:28:54.646
+14.297
2:20.476
12
2:35.147
45.2
31:47.036
17:31:29.793
+15.917
2:19.230