https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #28 Patryk Gudbaj Galica
5 - #47 Wojciech Grodzki
6 - #16 Damian Dymowski
7 - #105 Jack Krupke
8 - #6 Jakub Piątek
9 - #5 Filip Łubisz
10 - #19 Filip Więckowski
11 - #10 Sebastian Knoff
12 - #57 Dawid Sierociński
13 - #9 Rafał Kiczko
14 - #13 Adrian Piłat
15 - #44 Michał Pawlak
16 - #53 Maciej Chyc Magdzin
17 - #7 Jędrzej Żuralski
18 - #129 Filip Kaźmierczak
19 - #103 Piotr Wojtyło
20 - #8 Zbigniew Janicki
21 - #48 Maciej Woźniak
22 - #71 Patryk Rubacki
23 - #33 Marcin Bogucki
24 - #42 Daniel Stachyra
25 - #79 Patryk Głowania
26 - #30 Patryk Drobnica
27 - #29 Tomasz Węgrzyn
28 - #49 Mikołaj Kołodziejak
29 - #43 Patryk Stachyra
30 - #25 Daniel Bołtromiejuk
31 - #50 Mariusz Kałużny
32 - #171 Krystian Kudłacz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #28 Patryk Gudbaj Galica
5 - #47 Wojciech Grodzki
6 - #16 Damian Dymowski
7 - #105 Jack Krupke
8 - #6 Jakub Piątek
9 - #5 Filip Łubisz
10 - #19 Filip Więckowski
11 - #10 Sebastian Knoff
12 - #57 Dawid Sierociński
13 - #9 Rafał Kiczko
14 - #13 Adrian Piłat
15 - #44 Michał Pawlak
16 - #53 Maciej Chyc Magdzin
17 - #7 Jędrzej Żuralski
18 - #129 Filip Kaźmierczak
19 - #103 Piotr Wojtyło
20 - #8 Zbigniew Janicki
21 - #48 Maciej Woźniak
22 - #71 Patryk Rubacki
23 - #33 Marcin Bogucki
24 - #42 Daniel Stachyra
25 - #79 Patryk Głowania
26 - #30 Patryk Drobnica
27 - #29 Tomasz Węgrzyn
28 - #49 Mikołaj Kołodziejak
29 - #43 Patryk Stachyra
30 - #25 Daniel Bołtromiejuk
31 - #50 Mariusz Kałużny
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1:38.889
11:26:42.797
1
2:45.726
41.3
4:24.615
11:29:28.523
+35.117
2:10.609
2
2:44.634
41.5
7:09.249
11:32:13.157
-17.854
3:02.488
3
2:43.227
41.9
9:52.476
11:34:56.384
+33.672
2:09.555
4
2:44.675
41.5
12:37.151
11:37:41.059
-1:30.385
4:15.060
5
2:45.545
41.3
15:22.696
11:40:26.604
+37.790
2:07.755
6
2:45.607
41.3
18:08.303
11:43:12.211
-30.013
3:15.620
7
3:39.317
31.2
21:47.620
11:46:51.528
+1:01.849
2:37.468