https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #28 Patryk Gudbaj Galica
3 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #4 Patryk Kwaśny
5 - #105 Jack Krupke
6 - #6 Jakub Piątek
7 - #10 Sebastian Knoff
8 - #5 Filip Łubisz
9 - #19 Filip Więckowski
10 - #57 Dawid Sierociński
11 - #13 Adrian Piłat
12 - #9 Rafał Kiczko
13 - #47 Wojciech Grodzki
14 - #44 Michał Pawlak
15 - #7 Jędrzej Żuralski
16 - #8 Zbigniew Janicki
17 - #48 Maciej Woźniak
18 - #129 Filip Kaźmierczak
19 - #79 Patryk Głowania
20 - #103 Piotr Wojtyło
21 - #71 Patryk Rubacki
22 - #49 Mikołaj Kołodziejak
23 - #33 Marcin Bogucki
24 - #29 Tomasz Węgrzyn
25 - #25 Daniel Bołtromiejuk
26 - #42 Daniel Stachyra
27 - #43 Patryk Stachyra
28 - #171 Krystian Kudłacz
29 - #53 Maciej Chyc Magdzin
30 - #16 Damian Dymowski
31 - #30 Patryk Drobnica
32 - #50 Mariusz Kałużny
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #28 Patryk Gudbaj Galica
3 - #3 Łukasz Bembenik
4 - #4 Patryk Kwaśny
5 - #105 Jack Krupke
6 - #6 Jakub Piątek
7 - #10 Sebastian Knoff
8 - #5 Filip Łubisz
9 - #19 Filip Więckowski
10 - #57 Dawid Sierociński
11 - #13 Adrian Piłat
12 - #9 Rafał Kiczko
13 - #47 Wojciech Grodzki
14 - #44 Michał Pawlak
15 - #7 Jędrzej Żuralski
16 - #8 Zbigniew Janicki
17 - #48 Maciej Woźniak
18 - #129 Filip Kaźmierczak
19 - #79 Patryk Głowania
20 - #103 Piotr Wojtyło
21 - #71 Patryk Rubacki
22 - #49 Mikołaj Kołodziejak
24 - #29 Tomasz Węgrzyn
25 - #25 Daniel Bołtromiejuk
26 - #42 Daniel Stachyra
27 - #43 Patryk Stachyra
28 - #171 Krystian Kudłacz
29 - #53 Maciej Chyc Magdzin
30 - #16 Damian Dymowski
31 - #30 Patryk Drobnica
32 - #50 Mariusz Kałużny
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
6.783
16:13:44.754
1
2:50.322
41.2
2:57.105
16:16:35.076
+34.649
2:15.673
2
2:42.603
43.2
5:39.708
16:19:17.679
+25.026
2:17.577
3
2:43.341
43.0
8:23.049
16:22:01.020
+25.491
2:17.850
4
2:43.770
42.9
11:06.819
16:24:44.790
+25.505
2:18.265
5
2:41.713
43.4
13:48.532
16:27:26.503
+23.763
2:17.950
6
2:41.512
43.5
16:30.044
16:30:08.015
+21.880
2:19.632
7
2:43.099
43.0
19:13.143
16:32:51.114
+22.482
2:20.617
8
2:41.571
43.4
21:54.714
16:35:32.685
+21.663
2:19.908
9
2:44.568
42.7
24:39.282
16:38:17.253
+25.364
2:19.204
10
2:49.360
41.5
27:28.642
16:41:06.613
+29.361
2:19.999