https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Nowogard
, 13 lipca 2008
Jerzy Dowejko
Tadeusz Hołubowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Łukasz Bembenik
2 - #4 Patryk Kwaśny
3 - #5 Filip Łubisz
4 - #105 Jack Krupke
5 - #6 Jakub Piątek
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
8 - #47 Wojciech Grodzki
9 - #13 Adrian Piłat
10 - #10 Sebastian Knoff
11 - #7 Jędrzej Żuralski
12 - #16 Damian Dymowski
13 - #19 Filip Więckowski
14 - #82 Kamil Kosmala
15 - #42 Daniel Stachyra
16 - #53 Maciej Chyc Magdzin
17 - #129 Filip Kaźmierczak
18 - #79 Patryk Głowania
19 - #71 Patryk Rubacki
20 - #49 Mikołaj Kołodziejak
21 - #20 Michał Ziemski
22 - #57 Dawid Sierociński
23 - #88 Michał Jońca
24 - #90 Mateusz Kujawa
25 - #46 Filip Litwiniak
26 - #33 Marcin Bogucki
27 - #62 Bartosz Nowacki
28 - #171 Krystian Kudłacz
29 - #50 Mariusz Kałużny
30 - #28 Patryk Gudbaj Galica
31 - #48 Maciej Woźniak
32 - #44 Michał Pawlak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Łukasz Bembenik
2 - #4 Patryk Kwaśny
3 - #5 Filip Łubisz
4 - #105 Jack Krupke
5 - #6 Jakub Piątek
6 - #9 Rafał Kiczko
7 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
8 - #47 Wojciech Grodzki
9 - #13 Adrian Piłat
10 - #10 Sebastian Knoff
11 - #7 Jędrzej Żuralski
12 - #16 Damian Dymowski
13 - #19 Filip Więckowski
14 - #82 Kamil Kosmala
15 - #42 Daniel Stachyra
16 - #53 Maciej Chyc Magdzin
17 - #129 Filip Kaźmierczak
18 - #79 Patryk Głowania
20 - #49 Mikołaj Kołodziejak
21 - #20 Michał Ziemski
22 - #57 Dawid Sierociński
23 - #88 Michał Jońca
24 - #90 Mateusz Kujawa
25 - #46 Filip Litwiniak
26 - #33 Marcin Bogucki
27 - #62 Bartosz Nowacki
28 - #171 Krystian Kudłacz
29 - #50 Mariusz Kałużny
30 - #28 Patryk Gudbaj Galica
31 - #48 Maciej Woźniak
32 - #44 Michał Pawlak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Bembenik
1
2:23.903
15:37:26.295
2
2:18.406
45.5
4:42.309
15:39:44.701
+19.019
1:59.387
3
2:19.972
45.0
7:02.281
15:42:04.673
+20.881
1:59.091
4
2:22.878
44.1
9:25.159
15:44:27.551
+22.994
1:59.884
5
2:20.831
44.7
11:45.990
15:46:48.382
+17.223
2:03.608
6
2:26.791
42.9
14:12.781
15:49:15.173
+26.829
1:59.962
7
2:40.639
39.2
16:53.420
15:51:55.812
+37.839
2:02.800
8
2:25.985
43.2
19:19.405
15:54:21.797
+23.743
2:02.242
9
2:28.040
42.6
21:47.445
15:56:49.837
+25.579
2:02.461
10
2:29.327
42.2
24:16.772
15:59:19.164
+25.593
2:03.734
11
2:31.474
41.6
26:48.246
16:01:50.638
+27.227
2:04.247