https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Wschowa
, 10 sierpnia 2008
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Łukasz Kędzierski
2 - #7 Arkadiusz Mańk
3 - #2 Karol Kędzierski
4 - #4 Jacek Olszewski
5 - #9 Fabian Szymański
6 - #25 Karol Knap
7 - #139 Jiri Hendrych
8 - #8 Mateusz Ognisty
9 - #17 Jakub Przygoński
10 - #181 Paweł Szturomski
11 - #15 Jakub Majchrzak
12 - #103 Sławomir Przybyła
13 - #75 Marcin Rzętkowski
14 - #82 Piotr Piotrowski
15 - #87 Marcin Krakowski
16 - #31 Janusz Piotrowski
17 - #89 Andrzej SEREMET
18 - #70 Mariusz Bukowski
19 - #69 Michał Ficoń
20 - #24 Maciej Tusiński
21 - #67 Piotr Zalewski
22 - #157 Ronny Borch
23 - #102 Artur Borowczyk
24 - #195 Stanisław Grygiel
25 - #72 Jarosław Ziemacki
26 - #159 Stanisław Żytecki
27 - #12 Waldemar Lonka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Łukasz Kędzierski
2 - #7 Arkadiusz Mańk
3 - #2 Karol Kędzierski
4 - #4 Jacek Olszewski
5 - #9 Fabian Szymański
7 - #139 Jiri Hendrych
8 - #8 Mateusz Ognisty
9 - #17 Jakub Przygoński
10 - #181 Paweł Szturomski
11 - #15 Jakub Majchrzak
12 - #103 Sławomir Przybyła
13 - #75 Marcin Rzętkowski
14 - #82 Piotr Piotrowski
15 - #87 Marcin Krakowski
16 - #31 Janusz Piotrowski
17 - #89 Andrzej SEREMET
18 - #70 Mariusz Bukowski
19 - #69 Michał Ficoń
20 - #24 Maciej Tusiński
21 - #67 Piotr Zalewski
22 - #157 Ronny Borch
23 - #102 Artur Borowczyk
24 - #195 Stanisław Grygiel
25 - #72 Jarosław Ziemacki
26 - #159 Stanisław Żytecki
27 - #12 Waldemar Lonka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kędzierski
1
2:13.806
14:17:11.765
2
2:10.008
48.5
4:23.814
14:19:21.773
+2.767
2:07.241
3
2:10.653
48.2
6:34.467
14:21:32.426
+4.638
2:06.015
4
2:11.041
48.1
8:45.508
14:23:43.467
+5.664
2:05.377
5
2:10.527
48.3
10:56.035
14:25:53.994
+4.569
2:05.958
6
2:11.147
48.0
13:07.182
14:28:05.141
+4.381
2:06.766
7
2:11.959
47.7
15:19.141
14:30:17.100
+4.704
2:07.255
8
2:10.130
48.4
17:29.271
14:32:27.230
+0.991
2:09.139
9
2:11.923
47.8
19:41.194
14:34:39.153
+1.431
2:10.492
10
2:11.674
47.8
21:52.868
14:36:50.827
+3.615
2:08.059
11
2:11.461
47.9
24:04.329
14:39:02.288
+3.717
2:07.744
12
2:12.117
47.7
26:16.446
14:41:14.405
+4.068
2:08.049
13
2:11.416
47.9
28:27.862
14:43:25.821
+1.675
2:09.741
14
2:12.425
47.6
30:40.287
14:45:38.246
+2.117
2:10.308